אנא הזן פרטים הבאים ליצירת קשר:
* שם:
* טלפון:
* אימייל: 
שאלות נפוצות
מה זה חדר בריחה?
חדר בריחה או בשמות הנוספים שלו: אסקייפ רום/חדר מילוט - הוא משחק הרפתקאות בו אנשים ננעלים בחדר ביחד עם עוד משתתפים (מינימום 2) ועליהם לצאת ממנו בתוך כשעה בדיוק ע"י פיצוח תעלומות ופתרון החידה. החדר למעשה מספק מציאות מדומה בה תידרשו לעבודת צוות ושיתוף פעולה, חשיבה יצירתית, פתרון חידות וגילוי רמזים על מנת להשיג את המטרה ולצאת מהחדר.
מה הייחודיות של משחק זה?
מדובר על חוויה יוצאת דופן, מרתקת וסוחפת, בחדר נעול עם עוד משתתפים, הפעילות למעשה מתרחשת בזמן אמת ויוצרת למשתתפים הזדמנות לחשוב, לגלות, לחפש רמזים, לחשוב באופן יצירתי ומקורי ולעבוד בשיתוף פעולה כדי למצוא את פתרון התעלומה. התפאורה הייחודית והמרהיבה והאווירה המיוחדת במקום מסייעת למשתתפים לצלול לעומק החוויה ולהרגיש שמדובר במשימה אמיתית. החוויה היא בלתי נשכחת.
האם צריך להזמין מקום מראש?
כן, יש צורך להזמין ולשריין לכם את התאריך והשעה הנוחה לכם מבעוד מועד. ניתן לעשות זאת הן דרך האתר והן בטלפון.
מה משך הפעילות?
משך הזמן בו אתם משחקים בחדר הבריחה הוא כ- 60 דקות. אולם, רצוי להגיע מספר דקות לפני על מנת לקבל תדרוך והכנה.
האם ניתן להכנס עם טלפונים סלולאריים?
הכניסה עם טלפונים אסורה. אנחנו מבקשים להשאיר את הטלפונים וכל מכשיר אלקטרוני אחר מחוץ לחדר עד תום המשחק כדי לא לפגום בהנאה של המשחק ולהתרכז אך ורק בפתרון התעלומה. אנחנו נשמור לכם על הציוד.
אפשר לחגוג אצלכם אירוע מיוחד?
המקום מיועד לחגיגות, לימי הולדת, למסיבות רווקים, לארועי חברה, ימי גיבוש וסדנאות ועוד. העיצוב המרהיב, האווירה במקום והחוויה הבלתי נשכחת שמציע חדר הבריחה מספקים בהחלט חגיגה ראויה וכיפית, מיוחדת ומרתקת.
מה עושים אם מאחרים?
הזמן ששריינתם עבורכם הוא מחייב. חשוב לנו להעביר לכם תדרוך לפני הכניסה לחדר, לסדר את החדר לאחר שהותכם שם לפני הכניסה של הקבוצה הבאה. לכן חשוב מאד שלא לאחר. במידה ואיחרתם במספר דקות – נאפשר לכם להכנס אך זה יפגע בזמן שהותכם בחדר.
האם אפשר לבטל את ההזמנה?
במידה ואינכם יכולים להגיע יש להודיע כמה שיותר מוקדם ולא נחייב אתכם.
כמה אנשים יכולים להכנס לחדר בריחה?
חדרי הבריחה שלנו מיועדים ל- 2 עד 6 אנשים. יותר מכך זה עלול לפגוע בהנאה שלכם ובשיתוף הפעולה הקבוצתי.
האם אפשר לבטל את ההזמנה?
במידה ואינכם יכולים להגיע יש להודיע כמה שיותר מוקדם ולא נחייב אתכם. במידה של ביטול עד 6 שעות הלקוח יחוייב ב100 ש"ח בלבד, במידה וחל איחור מצד הלקוח מעל 30 דקות הלקוח יחוייב במלוא הסכום, במידה והלקוח הגיע ומסיבות שונות לא מעוניין לשחק הלקוח יחוייב במלוא הסכום, במידה והלקוח לא הופיע , יחוייב ב100 ש"ח.
 
 
 

 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט