יוצאים מהשגרה עם חדרי בריחה


רוצים לצאת לבילוי "שובר שגרה"? משהו חדש ומעניין, לבילוי עם חברים? אתם מוזמנים לגלות את חדרי הברירה. בחדרי בריחה תוכלו למצוא שפע של הזדמנויות להתרגש, משום שאתם למעשה שחקנים בסצנת מציאות או מדע בדיוני או כזו שלקוחה מסרט או אגדה כלשהי. אתם ננעלים בחדר יחד עם משתתפים נוספים, וצריכים באמצעות חפצים שונים שיש בחדר, תוך פתרון חידות וקווסטים, למצוא את דרככם החוצה. משך החוויה, ללא קשר להצלחתכם להימלט מהחדר: כ- 60 דקות בממוצע.


חוויה שתדמה את הסצנה האמתית


בואו להיות הוביטים בשר הטבעות, Elfs ב Shannara ועוד מגוון דמויות ידועות ומוכרות. בואו לחוות את הסיפורים שתמיד חלמתם עליהם – כמה שיותר קרוב למציאות, כאשר אתם מגלמים את הדמויות בחדר. ככל שתפתרו יותר חידות ותשתמשו ביותר חפצים שיסייעו לכם להימלט מהחדר, גם הדמיון בינכם לבין הדמויות האמתיות באותו סיפור יגדל.


שעת בילוי עם המון שכרון חושים


כאשר בתוך החדר, אווירה של הקווסט, המשחק, הסרט או הסיפור שאתם מכירים, אתם למעשה תידרשו להתמודד עם דמויות מוכרות מאותן סיטואציות. האדרנלין בדם יעבוד שעות נוספות, אך אתם תזכו להנאה צרופה פר אקסלנס, במיוחד אם מדובר בסדרה, סיפור או סרט שאתם אוהבים וחשים קרובים אליו.


מבחר עצום של חדרי בריחה


אתם בוחרים את חדר הבריחה, את העלילה, ואת סוגי פתרון החידות. המצאי שלנו מגוון ועשיר, ולכן כנראה שתמצאו מה שהכי מתאים לכם. עם מעט הכוונה מאתנו, תוכלו להגיע במהרה לחדר הבריחה הכי מתאים אשר הכי מדבר אליכם מבחינת ההוואי, וסוגי הפעולות שיש לבצע בתוכו.


עלויות חדרי בריחה


העלויות נגזרות מהביקוש לחדרי בריחה ספציפיים. על פי רוב, לא מזהים עקומה תלולה מדי בביקוש של חדר מסוים לעומת משנהו, אבל כאשר יוצא סרט חדש, סדרה חדשה מופקת או שסיפור חדש נכתב, ומחובר עליו חדר בריחה, עלול להיווצר ביקוש מוגבר המותנה בהשתלשלות האירועים, וזה צופן בחובו עליית מחירים זמנית עבור אותו חדר בריחה ספציפי. יחד עם זאת, לא צריך להסתכל על טרנדים ועלויות, אלא על מה שאתם אוהבים גרידא. חדרי בריחה שאתם אוהבים את העלילה ואת הדרך בה פותרים בהם בעיות הם חדרי הבריחה בשביל הבילוי שלכם.

 

 

 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט