אסקייפ רום כשאווירת הפחד פוגשת ביצר ההרפתקנות

אסקייפ רום כשאווירת הפחד פוגשת ביצר ההרפתקנות

 

אסקייפ רום זה לנצח את הפחד, להכיל אותו ולגאול את עצמכם ממנו בהמשך על ידי יציאה מהמשחק בדרכים חכמות. במתכונת המשחק של האסקייפ רום, אתם נדרשים להגיע מנקודה A לנקודה B בהתאם לסיפור עלילה ידוע מראש שמוכתב לכם על ידי הנהלת המשחק בעת הרישום. אתם תגלו שכדי לבצע את ההגעה תצטרכו לעבור לא מעט מכשולים כמו דלתות נעולות, חלונות חורקים, מעברים חסומים, כספות שקשה לפתוח, וכד'. את ההתגברות על המכשולים הללו עושים באמצעות קודים הפזורים ברחבי המרחב. הקודים הללו יאפשרו לכם לפתוח את ההתקנים הנעולים ולהתקדם במשחק עד לתומו.


אלמנט הפחד יתחזק ככל שתתקרבו לסיום המשחק


הפחד בחדרי בריחה אינו תמידי. הוא מופיע על ידי קולות ומגע קל ביותר כאשר אתם קרובים לסיום פתרון החידון. כאשר אתם קרובים מאד ליעד, רף הפחד יגיע לדרגות מקסימום של ממש. מצד אחד זה אמור להעלות לכם את האדרנלין והמתח, אך מצד שני זה אינדיקטור טוב שאתם קרובים לסיום, אז אם הפעילו את זה נגדכם זו באיזשהו מקום – מחמאה.


פתרון חדר בריחה ממושך מקנה סיפוק אדיר למשתתפים


אסקייפ רום הוא התקן שהוכח כמחזק משפחות שחוויית הגיבוש לוקה בחסר אצלן, תורם ללכידות קבוצות שונות באוכלוסייה וכמובן מסייע גם לבודדים להפיג את השיעמום וליצור עניין במהלך שגרת חייהם. מדוע כל זה קורה? משום שכאשר יוצאים מחדר הבריחה, תחושת הסיפוק היא אדירה. כשאתם בפנים בלי שעונים, הזמן נראה כמו נצח, וכל חידה מורכבת מאד עד לפיצוחהּ. אבל כשאתם יוצאים לאוויר הפתוח ומגלים שבסך הכל לא עבר הרבה זמן, אתם לא רק נרגעים אלא טופחים לעצמכם על השכם שהכלתם אתגר שכזה.


מתאים לאירועים וליציאה ספונטנית בבודדים


חדר בריחה היא אטרקציה המתאימה הן לבעלי אירועים והן למי שמזדמן לו לצאת באופן ספונטני לבד או בליווי 1-2 חברים טובים. מי שמעוניין לחגוג בחדר בריחה – טוב יעשה אם יבחן היטב את העלילה ואת סוגי החידות שיתהוו שם. ניתן כיום להירשם לחדרי בריחה ברמות שונות ולהשתמש בהם כחלקים אינטגרליים לאירועים שלכם. בעתיד אומרים כי תפיסת האירועים תשתנה, ועיקר העניין יהיה בחדרי הבריחה, פחות בחגיגות הקלאסיות המוכרות לנו דהיום.

 

 

 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט