כל מה שצריכים לדעת על אסקייפ רום לפני שבוחרים אותו

כל מה שצריכים לדעת על אסקייפ רום לפני שבוחרים אותו

 

חדרי בריחה מכילים את כל מה שאתם צריכים בשביל חוויות מרגשות וחסרות מעצורים שייקחו אתכם למחוזות הדמיון. על כן, חדרי בריחה יהיו טובים לכל סוגי האירועים כאטרקציות משתלבות. הן ישתלבו עם האטרקציות המסורתיות יותר כמו ארוחה במסעדה וחגיגה באולם אירועים. זה מה שאתם צריכים לדעת על אסקייפ רום לפני שתיגשו לבחור אותו.


בחרו אסקייפ רום אשר משתלב היטב עם זמני האירוע שלכם

 

אם אמרו לכם שאפשר לקבוע רק בתאריך X בשעה Y בדקו שזה משתלב עם האירוע שלכם ואפשר להגיע בתוך זמן קצר למיקום החלק השני של האירוע בקלות. נדרש מיקום קרוב למסעדות, לקנטינות ולאולמות האירועים בהם תחגגו ונדרש לוח זמנים שמעיד על יעילות החדר. בדרך כלל, חדרי בריחה נחגגים עד שעה בילוי, והם עלולים להימשך זמן רב מכך אך לא רב בהרבה.


בחרו אסקייפ רום מהסוג הנחוץ לכם

 

ניתן לבחור אסקייפ רום בו כולכם צריכים לברוח מאימת הנעשה בו לעומת אסקייפ רום בו הבריחה היא קבוצתית ונעשית בין כמה אנשים שצריכים להימלט בייחד באמצעות פתרון חידות. בעוד החדר הראשון מתאים רק לאנשים מל גיל 18], השני מתאים לכלל. שניהם מכילים עד 6-7 אנשים, כלומר ניתן לחגוג עם 2, 3, 4, 5, 6 ולעתים 7 אנשים בו זמנית בחדר הבריחה. הדבר מעיד כי אלו חדרי בריחה גדולים ומשוכללים המפשרים מכלול של אטרקציות בוטיק.


בחרו אסקייפ רום שהעלילה שלו קרובה למה שאתם מחפשים

 

אם זיהיתם עלילה של סרט או ספר שקראתם – יתרון. זה יביא לכם ולאורחים עדנה רבה באיתור החידות הטמונות במתחם. אם לא זיהיתם מאיפה לקוחה העלילה, פשוט בחרו חדרי בריחה מהסוג שאתם הכי אוהבים על מנת שתוכלו להרגיש מחוברים לנעשה בתוכם. 


רעיונות לחגיגת אירועים בתוך אסקייפ רום

 

מקומות לחגיגת ימי הולדת וימי חברה. ניתן לחגוג גם ימי גיבוש לעובדים במקומות עבודה. חדרי בריחה מספקים את על מה שצריך בשביל שתוכלו ליהנות וגם לבוא על סיפוקכם: גם וגם. אם אתם רוצים לשדרג את יום הולדתכם, בואו להתחדש בבילוי מטעם חדרי בריחה ותיחשפו למגוון רחב של חוויות נדירות וסוחפות.

 

 

 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט