ימי הולדת מקוריים באסקייפ רום


כל המעוניין לחגוג באסקייפ רום ודאי חייב לשים לב לכל מיני פרטים שנגלה לכם כאן. אסקייפ רום מיודע, בניגוד למה שחושבים, לבני כמעט כל הגילים. בכל משרד בו יש חדרי בריחה מצוין טווח הגילים בו ניתן למצוא חדרי בריחה מתואמים אישית. מדוע השתפרה הנגישות של חדרי בריחה לקהל רחב של בליינים? משום שהנגישות לתכנים סיפוריים, הצגות, סרטים וכל דבר שיש בו עלילה השתדרגה פלאים לעומת העבר. אם בעבר היו רק 2 ערוצי טלוויזיה, בהמשך נוצרה הטלוויזיה בכבלים, וכיום ניתן לקנות כבלים של רשתות זרות מעבר לים. הנגישות לטכנולוגיות המידע גדלה ויחד עמם הנגישות לסרטים וסיפורים שונים. על כן, הקהל הישראלי הגביר את התיאבון לחוות אותם מקרוב, מה שהוביל ליצירת חדרי בריחה מכך הסוגים ועבור בני ובנות כל הגילים כמעט.


בחירת אסקייפ רום


ישנן 2 שיטות בחירה. הראשונה נועדה לאנשים בעלי ידע כללי רב בנושאי סדרות, סרטים ועלילות שונות והשנייה נועדה למי שתחום זה זר לו, וזקוק להכוונה לקראת מציאת החדר המתאים לו ביותר.


בדרך הראשונה, עליכם לדלות רשימה של סרטים, סדרות או קווסטים בהם הייתם רוצים לקחת חלק כדמויות העלילה. לאחר מכן, יש לבדוק אצלנו האם ישנם חדרי בריחה כאלה, ואלו דמויות אתם מגלמים שם. בדרך השנייה, אתם ניגשים לצוות הייעוץ שלנו ומספרים לו מהם האתגרים שאתם מחפשים: טיפוס לגובה, פתרון חידות, בריחה דרך חלונות וכד'. באמצעות הנתונים שתספקו, יסופקו לכם מספר הצעות אטרקטיביות עבור חדרי בריחה, מהן ניתן יהיה ליהנות לבטח, משום שהן עונות על הצרכים התפעוליים שהשארתם. על הדרך, זו הזדמנות בשבילכם להכיר עלילת סיפור חדשה שטרם נחשפתם אליה דרך אותו חדר בריחה.


 

כל מה שמתחולל בחדר זו פיקציה, אבל ברמה גבוהה המדמה את יריבי הקווסט או הסדרה ודמויות נייטרליות שונות מולן אתם עומדים. גם התפאורה היא ברובה פיקציה למעט מקומות בהם באמת יש חורים בחדר, ומהם ניתן לברוח. הבריחה מתבצעת באמצעות אסופה של רהיטים וארגזים הקשורים לעלילה, עליהם ניתן לטפס. משך כל השהות בחדר – 60 דקות בממוצע. בסופם, כולם יוצאים מהחדר, והבליינים הבאים אחריכם נכנסים אליו.


 

 

 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט