יום הולדת בחדר בריחה

חדרי בריחה היום הולדת המושלם לילד שלך

 

מחפשים דרך ייחודית לחגוג לבן או לבת שלכם יום הולדת? אנו ממליצים על חדר בריחה! חדר הבריחה מהווה את האטרקציה המושלמת לילדכם, משום שיש בו את כל מה שהוא צריך: חשיבה, רגעי מתח, רגעי פעולה והמון סיפוק בסיום הבילוי. חדרי בריחה מתחלקים לשני סוגים עיקריים:


קווסט פתרון חידות ומשחקי חשיבה.


איימה נטו על בסיס בריחה בלבד.


החדרים יכולים לארח קבוצות קטנות וגדולות. מי שמעוניין להתארח כבודד או כזוג יכול בדרך כלל לגשת רק לחדר בריחה המספק איימה נטו, משום שחדר פתרון חידות אינו מייצר תחרות בין המשתתפים, אלא מאגד אותם כקבוצה. נדרשת קבוצה בינונית/גדולה לחדר בריחה מסוג כזה.


חוויה מרנינה לכל המשפחה


חדר בריחה מאפשר לכם להתגבש יחדיו, לברוח מדמויות האיימה ולפתור כל מיני חידות לאורך מסלול האטרקציה. חדר הבריחה מספק לכם מכלול של חוויות, ועל כן נחשב אטרקטיבי מאד לכל מי שיש לו יום הולדת. החדר מארח קבוצות ילדים מכל הגילים ואפילו מבוגרים המעוניינים לעשות עם עצמם משהו מגניב במיוחד, ולהצטרף לקהילת בלייני חדרי הבריחה.


סוגים רבים של אטרקציות בריחה


בחדרי בריחה ישנן המון אטרקציות: אתם יכולים להירשם לחדר בריחה פתרון חידות, חדר בריחה המספק איימה נטו, חדר בריחה עם הולוגרמות המשמשות כיריבות שלכם בליווי קולות ממערכת סראונד חבויה, ואפילו חדר בריחה עם אנשים אמתיים המשמשים כיריביכם (הם כמובן מפעילי החדר בפועל), המבצעים פעולות שונות התנגדות שונות כלפיכם.


דרגות אתגר שונות לכל חדר בריחה


אם הילדים שלכם חוששים יתר על המידה, לא כל חדרי בריחה מכילים אותו רמת אתגר ופחד. ישנם חדרי בריחה מאד מאיימים, עם קולות מפחידים וריבוי יריבים השואטים לקראתכם, לעומת חדרי בריחה רגועים יותר המתבססים על פתרון חידות נטו והגעה לשלבים מתקדמים כתוצאה מכך, עד לגמר הקווסט. לכן, אין ילד שאין לו חדר בריחה מתאים. פשוט צריך לעיין במפרטים, לקרוא את ה- MANUALS על כל חדר בריחה ולהחליט על פי רמת העניין שמביע הילד, ורצונו לפתור את אותו משחק באותו חדר בריחה. יהיו ילדים שיבקשו להיות עצמאיים, ולפעול לבד בחדר בריחה מפחיד, ויהיו ילדים שיבקשו שתבואו עמם ותעבדו כקבוצה, ולהם מתאים יותר חדר בריחה פתרון חידות.

 

 

 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט