יום הולדת בחדרי בריחה

דרך מעניינת לחגוג יום הולדת חדרי בריחה

 

כשאתם חוגגים יום הולדת, ומחפשים משהו מעניין לעשות, כזה אשר יגרה את המחשבה ולא רק יספק נחת מארוחה או מנוחה כלשהי, אין טוב מחדר בריחה. חדר בריחה מספק את הדרך האולטימטיבית עבורכם להנאה צרופה מחשיבה טהורה. חדר הבריחה מבוסס על מעבר ממקום אחד בחדר למקום אחר, וחוזר חלילה, עד להגעה לשלב המתקדם ביותר אשר ממנו יוצאים מהחדר ונגמר המשחק. המעבר בין השלבים כרוך בפתרון חידות שונות שיפוזרו בחדר. במהלך ההתקדמות שלכם, הולוגרמות או מפעילי החדר בעצמם כשהם מתחבאים ינסו להתנגד לכם ולהפחיד אתכם קלות. החוכמה היא להמשיך במשחק עד לבריחה מוחלטת מהחדר באין מפריע.


העלילה של החדר – הבסיס לתסריט הפעולה שלכם


היא תוצג לכם על ידי מי ממנהלי החדר כאשר תגיעו אליו. קחו בחשבון שמספר המשתתפים מוגבל, נא לפעול על פי ההנחיות ולא להזמין אקסטרה אנשים. בדרך כלל, העלילה מסתיימת בכך שהאיש הרע בחדר בדרך לבצע את זממו, ורק אתם מסוגלים למנוע ממנו זאת. על מנת להגיע אל אותה דמות, או לכלי כלשהו שאותו יש להעלים ממנו, ובכך לנטרל אותו מכלל פעולה, אתם צריכים לעבור רצף עז של פתרון חידות, פריצת דלתות נעולות, פיצוח קודים ושחרור נעילות אלקטרומגנטיות מסוגים שונים. פתרונות החידות הללו יקדמו אתכם בתוך חדר הבריחה.


במהלך המשחק – הפעולה היא בתוך הקבוצה


בשונה ממה שחושבים, אין תחרות בתוך הקבוצה. היא פועלת כמכלול על מנת להגיע לפתרון של חידות שונות ולהתקדם בתוך המשחק. בשלבים מתקדמים, כשאתם רואים את הסיום, מנהלי המבוך או הולוגרמות מתוכנתות ינסו למנוע מכם להמשיך באופן פיזי, או באמצעות צעקות וקולות רקע. שחקנים טובים פשוט ימשיכו לפתור, אף על פי שכנראה ילדים קטנים שאתכם בחדר עלולים לחשוש מעט ולהתרגש, אבל זו מטרת החדר, לא? כך או כך, בסיום הסופי של המשחק האורות יידלקו ומנהלי החדר יפגשו אתכם בשנית לצורך סגירת הבילוי.


מתאים לימי הולדת ילדים ומבוגרים כאחד


ניתן לגשת למשחק עם המשפחה, בליווי חברים ובליווי ילדים נוספים, אם מדובר ביום הולדת ילדים. חדר הבריחה מיועד לכל מי שאוהב לחשוב, להתקדם וגם להתרגש כשסביבו חוויות ייחודיות. בואו לחוות הרגשה נדירה של סיפוק עצום בחדר בריחה אולטימטיבי. 

 

 

 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט