לחגוג יום הולדת באסקייפ רום

אם גם אתם חולמים על יום הולדת בלתי נשכח, שיסב לכם הנאה רבה, מומלת לחגוג יום הולדת באסקייפ רום! יום הולדת בחדר בריחה הוא יום ההולדת הטוב ביותר שיהיה לכם או היה לכם אי פעם, וזאת משום שהוא מספק את כל החוויות, מרגשות מפחידות ומהפנטות כאחת! לחגוג יום הולדת באסקייפ רום, פירושו של דבר שמדובר ביום הולדת בו אתם חווים רגעים מפחידים, אך גם משכילים להיחלץ מהם וכבייכול "לנצח" את הסביבה המפחידה. כיצד זה עובד?

נכנסים לחדר המפחיד

החדר המפחיד יכול לעסוק בנושאים שונים, החל מעלילה מפחידה מפורסמת, וכלה בסרט אימה. החל מסדרת טלוויזיה הידועה כמפחידה, ועד סצינת אימה שהיא פרי המצאה מקומית של האסקייפ רום. הדמויות והתפאורה הן מושא הפחד. בפועל, כלום לא קורה, למעט קולות מפחידים ואפקטים שיקשו עליכם לברוח מהחדר, כמו למשל מיסוך עשן והסתרת הקירות שבקצה שלו. 

מה עושים בחדר האימה

יש לנסות לברוח ממנו בכל דרך אפשרית. לחגוג יום הולדת באסקייפ רום זה אומר שאתם כמו כל מבלה אחר, בתוך חדר הבריחה, אבל היות ולכם יש יום הולדת, ולא בהכרח גם לאורחים האחרים, לכם יש מוטיבציה ליהנות יותר מהיום הזה, וזה אומר שהרצון שלכם לברוח ולהיות אקטיביים בחדר יהיה עז וחזק יותר, כפי שהוכח לא מעט בעבר. לכן, המטרה שלכם היא כמובן להימלט מהחדר, וכשתהיו שם, תבינו שזה לא כל כך פשוט כפי שמדמיינים.

כיצד לבחור חדר אימה?

לחגוג יום הולדת באסקייפ רום, מצריך אתכם לבחור את חדר האימה כמו שצריך. בחירת חדר האימה יכולה להתבסס על עלילה או סרט או סדרת טלוויזיה שאתם מכירים. היא יכולה להיות בעצת חבריכם לחדר הבריחה, או בהתאם לרחשי לבכם. כך או כך, כל אסקייפ רום שתשתתפו בו יהיה חדר מדוגם אשר יספק לכם את כל החוויה שתצטרכו לחוות בשעת הבילוי. לחגוג יום הולדת באסקייפ רום פירושו – הנאה וכיף בלתי נדלים, החל מהשהייה בחדרועד הבריחה הלכה למעשה. חדר בריחה מספק לכם את כל החוויות הכי אותנטיות ומפגיש אתכם פנים מול פנים עם המציאות המפחידה שתמיד כמהתם לה ושאפתם להיות בתוכה.

 


 

 

 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט