חידות מאתגרות באסקייפ רום

חידות מאתגרות באסקייפ רום

 

אנחנו לא רוצים לעשות לכם ספוילר ולכן לא באמת נספר לכם מה החידות בחדרי הבריחה בישראל, אבל חשוב שתדעו כי לא כל חדר בריחה מבוסס על ההימלטות הקלאסית מכוחות האופל. לעתים היא נעשית בסטייל, לאט, ועם שאר חברי הקבוצה. בחדר בריחה זה, למרבה הפלא, נשאלות חידות. למעשה, הן לא נשאלות, אתם פשוט תגלו שאתם נעולים ולא יכולים לזוז לשום מקום. אתם תמצאו דלתות נעולות קופות וכספות שלא ניתן להגיע למזומנים שלהן, וברדק גדול בחדר בו אתם נמצאים. אתם מבינים שצריך לפעול כדי להיות מחולצים, ובמסגרת הפעולות הללו אתם חוקרים את הנעשה בבלגאן הביתי, בניסיון לאתר רמזים. הם יתגלו מהר יותר משחשבתם.


רוצים לצאת מהחדר? חפשו רמזים למציאת חידות שונות


באמצעות אותן חידות תוכלו לפתוח דלתות נעולות, לבטל נעילה של אלקטרומגנט, ולמצוא רמזים כתובים שינחו אתכם לאן ללכת כאשר אתם עוברים לחדר הבא. היפה הוא שהמשחק נטול תחרות: כולכם כקבוצה משתתפים במשחק במטרה לסיימו מה שיותר מהר.


פתרון הרמזים והחידות יוביל להעלאת רף האימה


ככל שתתקדמו יותר ברמזים ובחידות להגעה לסיום המשחק, כך כוחות האופל יטילו עליכם את חיתתם ביתר שאת. זה נכון לכל חדרי הבריחה, בכל סוגי העלילות. ברם, בשונה מחדרי בריחה קלאסיים של בריחה מהירה ללא חידות בדרך, ההפחדות אינן חדות ואינן מבעיתות כלל. הן עלולות לעלות טיפה את המתח בקרבכם, אך לרוב זה ייראה נורמלי לחלוטין. מה שכן, אם נתקלתם באווירת איימה במשחק, סימן שאתם קרובים מאד לפתרונו ומציאת הדרך החוצה ממנו.


מתאים למשפחות ומעגלי חברים בכל גיל


מה שיפה בחדרי בריחה הוא שאין הגבלת גיל, כל מי שחש צורך לקחת חלק באתגר הזה – יכול. כל אחד יכול לחוש סיפוק עצום כשהוא פותר חידות בחדר בריחה ומגיע לסיום הישורת. אם אתם מעוניינים בחוויה מעניינת ומספקת כאחד לאירוע שלכם, רק חדר בריחה יגשים זאת הלכה למעשה.


קצת נתונים על חדר הבריחה


משך המשחק הוא עד שעה, לעתים שעה ומחצה. במשחק אין תחושת זמן ואין תקשורת עם העולם החיצון. את מפקידים את כל חפציכם בקופה. המשחק גורם לכם להתרכז נטו בו, וכך אתם מגלים עניין רב בנעשה בו ולא רק ברצונכם לסיימו ללא אלמנט אתגרי. מי שמעוניין לחדד את חשיבתו ועל הדרך לבלות זמן איכות יבחר בחדר בריחה עם פתרון חידות מאתגרות.

 

 

 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט