אסקייפ רום חוויה לכל המשפחה

אסקייפ רום חוויה לכל המשפחה

 

אם גם אתם שואפים לחגוג אירוע משפחתי מיוחד ומהנה, מרתק ומענג כאחד, אנו ממליצים על חדר בריחה, ובלעז אסקייפ רום. בבילוי זה אתם נרתמים ביחד כמשפחה לרעיון של יציאה מהחדר או מילוט ממנו. חדרי יציאה שונים מממהותיתתת מחדרי המילוט, אך שניהם מהווים חוויה בפני עצמה המוציאה את שגרת האירועים המשפחתיים מהסטטוס המוכר והידוע אל עבר מחוזות האירועים המיוחדים וה- "צבעוניים" יותר.


חדר בריחה שמטרתו לצאת מהחדר כקבוצה


בחדר בריחה זה אין תחרות בין הפרטים בקבוצה. המטרה היא לסיים את החדר בייחד באמצעות פתרון חידות בלשיות המתלכדות לפאזל המאפשר את פתרון חדר הבריחה הכללי ויציאה ממנו בסיום. חדר בריחה זה מתאים מאד למשפחה ומאפשר לה לעבוד בייחד כגוף מלוכד. 


חדר הבריחה הזה מבוסס על עלילה ש- "נתקעה"/נכנסה לטוויסט. אתם צריכים להיות אלו שמוציאים אותה ממצב הביש ומסיימים אותה טוב. לדוגמה, "בקרוב ראש המאפיה עומד להרוג את X. מצאו אותו והצילו אותו מציפורניו". על מנת להגיע לאותו אדם X אתם תצטרכו לעבור שורה של רמזים וחידות שיובילו לפתיחת דלתות, פרימת מנעולי מגנט, ועוד. 


ככל שתתקרבו לדמות, אנשים "רעים" מטעמו של הפושע המדובר יתחילו לנסות לנגוס בהצלחה שלכם, בין באמצעות קולות מפחידים ובין באמצעות הולוגרמות או מגע קל של אנשי ניהול חדר הבריחה בכם כשהם מסתתרים מאחורי וילונות. כמובן שבסוף תגיעו לקו הסיום ותצאו מחדר הבריחה.


חדר בריחה שמטרתו היא בריחה מהסבך


בחדר בריחה זה המשפחה אינה מלוכדת ואינה מגובשת. פרטיה מתחרים זה בזה על הבריחה מהחדר. על אף שאין מניעה של בני המשפחה מבני משפחה אחרים לצאת, וכולם שואפים לצאת כמה שיותר מהר, המצב הוא שכל אחד לעצמו. הדמויות הרעות ינסו לתקוף אתכם ואת קרובי משפחתכם באותה מידה. עליכם למצוא נוסחה שתחלץ אתכם מציפורניהם ותאפשר לכם לברוח מהמבוך. 


חדר בריחה זה מתאים בעיקר ליציאה משותפת של בני משפחה צעירים, או לבני משפחה מבוגרים שהחליטו לצאת יחדיו, למשל דודים או אחים בגילים לא צעירים שהחליטו לפלפל מעט את חיי הפנאי שלהם. בחדר בריחה זה מובטח הרבה אדרנלין שיזרום בדם. מה שבטוח, לא יהיה לכם רגע דל.

 

 

 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט