חובבי אתגרים בחדר בריחה

חובבי אתגרים בואו לחדר בריחה

 

חדרי בריחה הם המקומות המושלמים להנאה מאתגרים. בניגוד למה שחושבים, האתגר אינו מתבטא רק בבריחה טהורה מרעשים וקולות. על אף כי ישנם חדרים כאלה, ברובם המשימות מורכבות בהרבה מכך, והן מתבססות על פתרון חידות במטרה לעבור לשלבים מאוחרים יותר בחדר, במטרה לסיימו. חדרי הבריחה בחלקם מכילים אתגרים ברמה הבודדת, הבליין הבודד כפרט צריך לברוח מהחדר, או שהם ברמת הקבוצה אשר צריכה לפתור סט חידות יחדיו בדרך החוצה.


חדר בריחה לבודדים וזוגות


חדר בריחה זה הוא חדר בריחה איימהף אשר מטרתו היא הבריחה ותו לא. יש בו הולוגרמות, ולעתים התערבות של אנשי צוות ההפעלה כדי לפלפל קצת את האווירה. אתם צריכים לברוח מהמכשולים שמולכם ולפלס את הדרך החוצה. המשחק משוחק כשיש עוד אנשים בחדר יחד אתכם אבל אתם אדונים לעצמכם שם, והמטרה שלכם, כמו שלהם, היא להימלט מהמקום.


חדר בריחה לקבוצות


חדר בריחה זה מתאים לקבוצות עובדים, משפחות ובין חברים. ברחביו פרוסות חידות רבות שיש לפתור, צפנים שיש לפענח, דלתות נעולות שיש לשחרר בתחכום ממצב זה, ועוד. במהלך המשחק, עם ההצלחות בפתרונות, אתם תעברו לשלבים הבאים, ותפתרו גם בהם את החידות. מטרת העל היא לסיים את המשחק ולצאת מהחדר. בשונה מחדר האימה, כאן אין תחרות והמשחק משוחק ברמת הקבוצה. בדרך כלל המשחק מלווה באיזושהי עלילה. לדוגמה, פושע X מאיים לעשות Y, נסו לגנוב ממנו Z כדי למנוע ממנו לבצע את זממו. במקרה כזה מוצר Z הוא התשובה הסופית של חדר הבריחה, ועד שמשיגים אותו עוברים חידות, מבוכים, דלתות נעולות, ועוד.


אירועים שונים בהם חוגגים בחדרי בריחה


ימי הולדת, בר מצוות, בת מצוות, אירועים בין חברים, פגישות עובדים, מסיבות רווקים, יום שבלילה שלו תתקיים שבת חתן או יתקיים טקס חינה, ועוד. אנשים מבינים כי האירועים במתכונתם המסורתית מצריכים תוספת אתגרית, ואין כמו חדר הבריחה בשביל לממש זאת. השילוב של הארוחה הקלאסית והרומנטית המתאפיינת באינספור אירועים, עם חדר הבריחה המותח מייצר אפקט מנצח עבור האירוע שלכם וגורם להפיכתו למיוחד ובלתי נשכח. אם אתם מעוניינים להצליח ובגדול עם האירוע שלכם, טוב תעשו אם תשלבו אותו עם חדר בריחה אטרקטיבי.

 

 

 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט