חדר בריחה – כל מה שאתם צריכים

חדר בריחה – כל מה שאתם צריכים בשביל לדעת כיצד לבחור אותו 

 

על מנת לבחור חדר בריחה שמתאים לאירוע שלכם, גיבשנו עבורכם מספר כללי יסוד שכדאי לקרוא ולהפנים לפני שיוצאים לדרך. בכך, תוכלו לחסוך המון זמן בבחירת חדרי בריחה ולאפשר לעצמכם ליהנות מאופציות מצוינות בגיבוש בחירתם. במילים אחרות, בואו להבטיח לעצמכם חדרי בריחה שלא יאכזבו אתכם וישרו המון הנאה ועניין בקרבכם כאנשים שבאים לבלות בהם.


בחרו חדר בריחה שבנוי באתר שקרוב לאירוע שלכם

 

אם האירוע שלכם צפוי להיחגג במרכזי הערים במיוחד, אך טבעי שיהיה שם חדר בריחה. חדרי בריחה נעשו לריטואל קבוע באזורי מרכזי הערים, וניתן למצוא אותם בשפע בראשון לציון, תל אביב, ועוד. חשוב לבחור כאמור חדר בריחה שיהיה קרוב למקום האירוע שלכם, ולא רק ממוקם באותן ערים, כמובן.


בחרו בחדר בריחה עם סוג הבריחה הנחוץ לכם

 

חשוב לבחור חדר בריחה בהתאם לסוג הבריחה הנחוץ לכם. אם אתם מעוניינים לברוח לבד ולהתחרות בינכם לבין עצמכם מי יוצא ראשון, במתכונת זו אפשר לחגוג רק אם כולכם בני 18. אידיאלי למקומות עבודה, ימי גיבוש ויציאה בין מבוגרים (למשל מסיבת רווקים). אם המטרה היא לשחק כקבוצה ולהימלט בייחד מהחדר באמצעות פתרון חידות, הרי שזו בחירה ראויה מאד לאירועים משפחתיים ואירועי גיבוש שונים כמו ימי חברה. חדרי בריחה מסוג זה אינם מוגבלים בגיל. חשוב לבחור את מספר המשתתפים הרצוי ולחפש חדר בריחה שיכול להכיל אותם (אפשר בדרך כלל עד 6 אנשים ולפעמים עד 7 מהם).


בחרו חדר בריחה שהסילבוס שמתאפשר לכם לחגוג בו מתכתב עם האירוע

 

סילבוס של חדרי בריחה הוא בדרך כלל עד שעה עגולה, אבל לא בטוח שהזמן שביקשתם לשבץ אותו יהיה הזמן המתאים באירוע. חשוב מאד לבחור חדרי בריחה שיש להם להקצות לכם את פרק הזמן שחיפשתם ביומן שלכם. כמו כן חשוב מאד לוודא שמדובר בשעה עגולה כולל לוגיסטיקה (רישום, תשלום וכד') על מנת להיות מוכנים וערוכים להמשך האירוע בלי איחורים. אנו ממליצים לברר גישה לחדר, האם יש חניה למתחם ואם לא, מה רמת הקושי במציאת החניה? בדרך זו תוכלו לחזות מראש עיכובים מצד האורחים ולהיערך בהתאם.

 

 

 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט