חדרי מילוט - הבילוי המושלם עם החבר'ה

אם גם אתם מעוניינים לשדרג את הבילוי שלכם מיציאה למסעדה או לבר שכונתי, למשהו מעט יותר מעניין, מומלץ להירשם לחדרי בריחה ומילוט. חדרי מילוט נושאים עמם בשורה מצוינת לציבור הבליינים, משום שזו פלטפורמת בילוי בה ניתן גם לחוש חוויות מפחידות וגם להתרגש לטובה בעת ובעונה אחת. הכיצד? המתרחש בחדר אינו פיזי אלא קולני ותפאורתי בלבד. התפאורה מפחידה וכמוה הדמויות. למעט הפעלת מיסוך עשן ואמצעי הטעייה אחרים, לא מבוצע בחדר בריחה כל אקט פיזי. האווירה המפחידה בלבד היא שגורמת לבליינים לרצות לברוח מהחדר. הבריחה, מסתבר, אינה כה פשוטה כמו שחושבים.

חדרי מילוט – החדרים היחידים בהם מטרת הבילוי היא לברוח ולא להישאר

חדרי מילוט מציבים לבליין מטרה אחת: לברוח. זה לא כל כך פשוט כמו שחושבים, למרות שהדמויות והתפאורה לא מבצעים באמת אקטים אלימים ולא נוצר מגע יזום של התפאורה והדמויות כלפי הבליין.


יחד עם זאת, האפקטים שמכיל החדר, מהפעלת אמצעי סנוור ועד מיסוך עשן, הופכים את הבריחה למעט קשה ומאתגרת. חדרי מילוט נותנים אתגר לכל בליין לנסות ולברוח, ובמבחן התוצאה גם אנשים שנכנסו לחדר עם 0% פחד מודים שהתקשו להימלט מהחדר בשל אמצעי ההטעיה המתוחכמים שיש בתוכו.

התאמת חדרי מילוט לבליינים

הדרך הכי טובה לבחור חדרי מילוט היא באמצעות דיון משותף בין החברים. ניתן גם להזמין את כל החבר'ה על פי בדיקת החדר בעצמך, ומשלוח הזמנות למכרים, למשל על רקע יום ההולדת של אחד מהם, ורצונך לארגן לו מסיבת הפתעה או אירוע הפתעה בחדר בריחה, במקרה זה. כך או כך, חשוב לבדוק אלו חדרי מילוט יש לנו להציע ולהירשם לחדר שהכי מצא חן בעינייך.

 

חדרי מילוט – הבילוי המושלם עם החבר'ה ללא צל של ספק! בשונה מאירועים כמו PAINT BALL חי אין כאן מגע פיזי, אין כאבים, וכל שנדרש הוא להצליח לברוח מהחדר. על אף החוויה הלא אלימה, האתגר לברוח קיים כפי שתיווכחו. חדרי בריחה שונים מציעים אתגרים שונים לכל סוגי הבליינים. לכן, טוב תעשו אם תבדקו באלו חדרי בריחה מדובר ותירשמו מראש לאלו אשר מצאו חן בעיניכם, אשר נראים כחדרים המתאימים לאירוע שלכם.

 


 

 

 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט