חדרי בריחה מפחידים

חדרי בריחה מפחידים חוויה מעוררת חושים

 

חדרי בריחה אלו, בשונה מחדרי פתרון החידות, הם חדרים שיש בהם רק "חידה" מסוג אחד: איך בורחים מהחדר כשסביבכם דמויות צווחניות ומפחידות המקיפות אתכם? הדמויות ברובן הם הולוגרמות ולא באמת אנשי התפעול של החדר, ויחד עם זאת עיצובם כה מפחיד וסוראליסטי שכל מי שיראה אותן יבקש לברוח ויפה שעה אחת קודם.


למי החדר מתאים?


לאנשים שחוויית הגיבוש התחרותי חשובה להם, גיבוש עובדים, מפגש בין חברים צעירים וכד'. כמו כן, הדבר מתאים כהכנה למסיבת רווקים וליל כלולות, וכתוספת לכל אירוע אחר בין חברים. חדר בריחה מסוג זה אינו משוחק קבוצתי, אלא אינדיבידואלי. הוא מבוסס על החלפת חוויות מהרגע. כמובן שהמנצח במשחק הוא מי שהצליח לברוח ראשון מהחדר למרות התעתועים של דמויות ה- "יריב" שינסו למנוע מכם לעשות זאת בנקל.


כיצד משריינים את החדר מבעוד מועד?


חשוב לסגור תאריך כמה שיותר מוקדם, כולל שעה. מאד חשוב להגיע בזמן. קחו בחשבון שחדר הבריחה מבוקש גם על ידי קונים נוספים, וכפי שלא הייתם רוצים להיטחן על ידי הציבור, אל תגרמו לו לעגמת נפש דומה. תגיעו בזמן וסיימו בזמן את הבילוי.


כיצד מומלץ לשלב חדר בריחה באירוע כלשהו?


לפני הארוחה הגדולה זה אידיאלי. אחרי שאוכלים המאמץ יורד וכושר הריכוז בדעיכה. לעומת זאת, אם לא אוכלים כלל, או ניזונים מפסטה וארוחות אחרות מבוססי פחמימות, הרצון להתרכז ולהצטיין עולה, וזה בדיוק הרצון שאתם צריכים בשביל ליהנות בחדר בריחה מפחיד. לכן, אם אתם שואלים אותנו, מיקום הבילוי בציר הזמן לפני הארוחה הוא בדיוק מה שאתם צריכים בשביל לייצר שגשוג ואנרגיות חיוביות באירוע.


כיצד מומלץ לבחור את חדר הבריחה עצמו?


אפשרות אחת היא להתייעץ עם חברים שהיו שם, אשר ינחו אתכם לגבי חדר שכדאי לבלות בו. אפשרות אחרת נועדה במיוחד אם אתם מכירים עלילות אימה של חדרי בריחה. אם זה המצב שלכם, כדאי לבחור בחדר בריחה שאתם נמשכים לעלילה וכך גם תסופקו כשאתם נמצאים בה כשחקנים פעילים. למותר לציין כי חדר בריחה מסוג זה הוא חדר שיטמיע בכם המון מוטיבציה להצליח לברוח ולצאת מסופקים לאחר מכן. 

 

 

 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט