אטרקציה מאתגרת לכל המשפחה

מחפשים אטרקציה מאתגרת לכל המשפחה חדרי בריחה

 

אם גם אתם סבורים כי מגיע לכם יותר באירוע המשפחתי הבא, בואו לחגוג אותו בחדר בריחה. חדר בריחה למשפחות משלב חוכמה, בינה, תבונה, מתח ועניין רב. בסוף המשחק אתם תחושו מאד מסופקים, ובשונה ממה שחושבים זה אפילו לא משחק תחרותי, אלא קבוצתי בו כל המשפחה מגוייסת.


חדר בריחה קבוצתי? מה זה?


חדר בריחה זה הוא חדר בו אתם צריכים לפתור איזושהי בעיה: "אם לא תעשו X יקרה Y. מנעו את Y על ידי X". בחדר בריחה מסוג כזה, התרחיש אשר סיכמנו בפרמטרים כאן ממש יוסבר לכם על ידי אחד ממפעילי החדר. המטרה שלכם היא לעשות את הפעולות כדי למנוע ממשהו שלילי לקרות. הפעולות הללו כרוכות במסע לא קצר בתוך החדר, אשר על מנת לעבור לשלבים הבאים בו אתם צריכים למצוא את עצמכם פותרים חידות שונות, כמו למשל חילוץ דלתות נעולות, פענוח צפני קוד, שחרור מגנטים והפיכתם מאלקטרומגנט לברזלים ללא השפעה, וכד'. הפעולות הללו מתבצעות באמצעות רמזים פזורים, חלקם גלויים יוצר וחלקם פחות. בסיום המשחק, אתם צפויים להגיע לשלב הסופי, ואם תפתרו אותו – ניצחתם כקבוצה במשחק.


אירוע משפחתי מושלם לכל בן משפחה בכל גיל


האירוע מתאים לילדים בשכבות גיל שונות, אנשים מבוגרים ואפילו אנשים מעט קשישים. חדר הבריחה הזה פשוט מספק הנאה לכולם. אירוע מסוג זה לוקח אתכם אל מחוזות שונים מאלו של ארוחות הגורמה ומועדון הריקודים, ומייצר אווירה מסוג שונה. החשיבה האתגרית כבאה לידי ביטוי באירוע היא המתנה הכי טובה שיכול החדר היה לתת לכם. נצלו זאת עד תום ותיהנו מהאווירה.


משך הבילוי וההיערכות אליו


חשוב מאד להגיע בזמן שקבעתם ולא לאחר. חדר הבריחה מארח עוד משפחות אחריכם. כפי שלא הייתם רוצים להיות מעוכבים בגלל מאחר אחר, אל תעשו זאת לאחרים. חשוב לציין כמה בני משפחה יגיעו על מנת לבדוק את התאימות לחדר. הוא מוגבל במקום ולא ניתן לארח את כל מי שרוצים. הדרך הכי טובה לסגור בחדר בריחה היא לברר לפני שתזמינו ולפעול בהתאם למידע שיימסר לכם על ידי ההנהההלה. היערכות בצורה זו תגרום לכם למצוא בקלות חדר בריחה המתאים לכם ולהיקף של משפחתכם.

 

 

 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט