חדרי בריחה לבילוי במהלך אירוע

חדרי בריחה לבילוי במהלך אירוע 

 

מעוניינים לגבש אירוע חד פעמי שייצור לכם חוויה בלתי נשכחת? מעוניינים לרגש אחרים באירוע שלכם וגם לספק להם ערך מוסף במסגרתו? אנו ממליצים על ימי חברה במסגרת חדרי בריחה. חדרי בריחה לוקחים את האירוע שלכם למקום אחר ומספקים את כל מה שנדרש על מנת ליצור בו חוויה ייחודית. אז כיצד סוגרים את חדר בריחה ומשבצים אותו באירוע?


חשוב לבחור חדר בריחה שמתאים לסטנדרטים שלכם

 

הסטנדרטים מבוססים על רמת ההתאמה של חדרי הבריחה לקהל המשתתפים. בקהל משתתפים בו יש אנשים מתחת לגיל 18 אי אפשר לבקר בחדרי בריחה אימה, במסגרתם כל משתתף בורח לבד, אלא רק בחדרים בהם המשחק הוא קבוצתי. כאשר יש נשים בהיריון אי אפשר בכלל לבקר בחדרי בריחה. מאד חשוב לבחור חדר בריחה בהתאם לנתונים היבשים של המקום: משך המשחק ועלותו. כמו כן כדאי שהחדר יהיה קרוב לאטרקציות נוספות בהן תכננתם לבלות באירוע שלכם.


מקום לחגיגת אירועים פר אקסלנס

 

חדרי בריחה התחילו את התהוותם בארץ כאתרי אטרקציות ממש כמו פארקים לאומיים וגני שעשועים, אך כיום הקונספט השתנה. בשל הפופולאריות של המקומות הללו, הם נהפכו להיות חלק בלתי נפרד מהאירוע. בין אם הוא משפחתי ובים אם זה יום גיבוש בעסק או בחברה, חדר בריחה הוא אחד הנדבכים המרכזיים באירועים של הישראלים בשנים האחרונות. בואו גם אתם לגלות את הסודות שבבילוי במסגרת חדרי בריחה ולהיחשף למגוון אטרקציות ומוקדי עניין שיסחפו אתכם ויגרמו לכם להפליג בדמיון.


אירועים בחדר בריחה

 

בואו לחגוג ימי הולדת בחדר בריחה, ימי גיבוש, אירועי מצווה, מסיבות רווקים/ות, ועוד. חגיגת אירועים במסגרת חדרי בריחה נחשבת לא רק למעניינת, אלא לנפוצה מאד בקרב חוגגים. היות והנורמה באירועים היא לשלב חדר בריחה, חשוב מאד לבחור אותו נכון שיגשים את מטרות הבילוי שלכם. אנו ממליצים על חדר בו הסילבוס נמשך עד שעה אחת, עם עלילה מעניינת והמון אטרקציות פנים גם בתחום הבריחה וגם בתחום פתרון החידות. אנו מאחלים לכם הצלחה בבחירת חדרי בריחה והגשמת אירוע מהנה, מענג וסוחף!


בואו לחגוג בתוך חדרי בריחה אטרקטיביים ואולטימטיביים עם עלילה מרתקת ומשימות מסמרות שיער!

 

 

 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט