חדרי בריחה בשבת

מחפשים מה לעשות בשבת? - חדרי בריחה

 

אם אתם מחפשים חוויה ייחודית בשבת, חדרי הבריחה האקסקלוסיביים לרשותכם! ביום שבת הולכים להתרפק על חדר בריחה איימה, לוקחים את המשפחה לחדר בריחה פתרון חידות או את החברים מהעבודה לחדר דאנג'ן ייחודי. בסוף השבוע הזה לא ישעמם לכם – זה בוודאות.


חדר בריחה קבוצתי ומשפחתי


בואו לבלות זמן איכות בייחד בחדר בריחה, לרוץ יחד, להיבהל יחד ולמצוא את הדרך אל החוץ יחדיו. לחילופין, תוכלו להתארח בחדר פתרון חידות ייחודי אשר מציע התקדמות בשלביו עד למציאת הדרך לסיום. החדר מבוסס על עלילה שאתם צריכים לפתור באמצעות אותן חידות. היתרון שלכם כקבוצה וכמשפחה הוא שאתם יכולים להתארח גם בחדר שכזה וגם בחדר אימה אמתי בו כל שאתם צריכים לעשות הוא לברוח מהדמויות הרעות. כך או כך, יהיה לכם מאד מעניין ומאד מרתק. שווה לכל מי שמחפש משהו מיוחד לעשות ביום שבת!


חדר בריחה לבודדים ולזוגות


כבודדים וזוגות אתם צריכים חדר בריחה אינדבידואלי, ללא האלמנט הקבוצתי, וזה בדיוק חדר האימה. בחדר זה אתם חווים את חוויות האימה האותנטיות, בורחים מכל מיני יצורים, ומוצאים את הדרך החוצה. בחלק מחדרי הבריחה הללו המפעילים של החדר הם דמויות אנושיות ובחלקם מדובר על הולוגרמות וקולות ממערכת הגברה נסתרת. כך או כך, תהיה זו חוויה מרתקת ומעניינת במיוחד עבורכם ועבור חבריכם/ידיותיכם. אם אין לכם מה לעשות בסוף שבוע, בואו לחוות חוויה חדשה ולספר לכל  החברים ובני המשפחה!


אירוע לכל מטרה: יום הולדת, יום נישואין, יום גיבוש וכד'


האירוע בחדר הבריחה מתאים ממש לכל סוג של סיבה לצאת ולחגוג. ימי הולדת, אירועי מצווה, מפגש חברים בבית ספר תיכון, מפגש יוצאי צבא, ועוד. האירוע פשוט מספק לכם את כל הכלים לחגוג ולהוסיף מאורע שיחמם את האדרנלין. בואו לחוות חוויה ייחודית של פחד וחשיבה, איימה וחוד מחשבתי. חדר הבריחה מעובה במיטב התפאורה המרמזת על העלילה, וזה לבד יוצק אנרגיות חדשות באירוע שלא חוויתם בעבר. בואו להתנסות בחוויה חדשה, מקורית וללא ספק – לא משעממת. ניתן להירשם אל החדר כבילוי בסוף השבוע או לשריין אותו עבור אירועים מיוחדים לקבוצות שונות ומגוונות.

 

 

 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט