חדרי בריחה אימתניים ומרתקים לאירועים בראשון לציון

חדרי בריחה אימתניים ומרתקים לאירועים בראשון לציון 

 

חדרי בריחה איכותיים ייקחו את האירוע שלכם למקום שונה, במסגרתו תוכלו להפליג בדמיון ולדמות מצבים שונים של מתח, אקשן, ריגושים ואפילו הדמיית מוות. חדרי הבריחה מוסיפים לאירוע שלכם את כל מה שהוא זקוק לו בשביל להיות איוונט מעניין ומושך. חשוב לציין כי חדר בריחה לא מתאים לנשים בהיריון. חדרי בריחה מסוימים לא מתאימים לילדים מתחת לגיל 18, אך רובם המכריע מתאים לכל שכבות הגיל. מספר המשתתפים בסשן 2-6 איש, ולעתים 2 עד 7 מהם. אורך סשן 60 דקות.


הוספת חדר בריחה לאירוע – כך תעשו את זה נכון

 

הכי מומלץ לעשות זאת באופן כזה שיאפשר לכם להגיע מה שיותר מהר לכל מקום באירוע. אם האירוע הוא במסעדה, בקנטינה או באולם אירועים, רצוי לבחור חדר בריחה קרוב גם בשביל הנוחות של האורחים וגם בשביל החוויה (אחרי הכל באתם ליהנות מאירוע, לא לנסוע דקות ארוכות בדרכים). בנוסף, מומלץ לבחור חדרי בריחה שיאפשרו לאורחים שלכם בילוי ללא הגבלה בהם. ככל שאין נשים בהיריון בקהל, אתם יכולים ללכת לכל חדר בריחה, אך אם יש ילדים מתחת לגיל 18, הקפידו לבחור חדר בהתאם, ולא כזה שמתאים לגדולים בלבד.


ההרפתקאות בחדר הבריחה – קווים לדמותן

 

ישנן 2 סוגי הרפתקאות בחדרי בריחה: בריחה עצמאית ובריחה בקבוצה. כשהמשחק הוא בריחה עצמאית, כל משתתף הוא שחקן עצמאי שצריך לברוח ראשון מהחדר בלי להיתפס, ולהשתדל לעשות את זה ראשון או בין הראשונים בשביל לנצח. בכל מקרה, הסשן מסתיים תוך שעה. כאשר מדובר על בריחה בקבוצות, זהו משחק פתרון חידות בו כל חברי הקבוצה נדרשים להגיע לפתרונות באמצעות רמזים ולצאת מהחדר אחרי שהם עברו על כל השלבים במשחק. חדר בריחה זה מתאים בעיקר עבור ימי חברה, מקום לחגיגת אירועים, וכד'.


חדר בריחה – חוויה מיוחדת במינה

 

בואו לחגוג ימי גיבוש, ימי חברה, ימי הולדת בחדרי בריחה. האווירה בחדרי הבריחה לא תשאיר מקום לספק שזה מה שאתם צריכים באירוע. בואו להתרגש עם חבריכם ומכריכם בבילוי בוטיק שישרה חוויה בלתי נשכחת עליכם ועל קרוביכם. 


חדרי בריחה – כי אין עוד חוויה כזו! 

 

 

 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט