אטרקציה מאתגרת חדרי בריחה

מחפשים אטרקציה מאתגרת חדרי בריחה

 

מי שמעוניין באטרקציה מאתגרת יירשם אל חדרי בריחה. האתגר יכול להיות ברמת הקבוצה או ברמת הפרט. אתגר שהוא קבוצתי מבוסס בדרך כלל על פתרון חידות משותף, ללא אלמנט של תחרות, עד ליציאה מהמשחק. חדר בריחה מסוג זה מיועד לאירועים חגיגיים, ימי הולדת, ועוד. לעומת זאת, ישנם חדרי בריחה המיועדים לימי גיבוש, ליוצאי יחידות קרביות ולמי שמחפש עניין אישי ולא קבוצתי. חדרי בריחה מסוג כזה הם חדרים בהם כל משתמש הוא אדון לעצמו ועליו לחפש את הדרך החוצה מהחדר לבד. החדרים הללו אינם מבוססים על חידות ופתרונן אלא על הפחדה ואיימה נטו. המטרה היא, לצד הפחד שיישמע מהצעקות, לפלס את הדרך החוצה באמצעות אסטרטגיה שכל משתתף מגבש לעצמו.


חדרי בריחה קבוצתיים


חדרי הבריחה הקבוצתיים הם חדרים אטרקטיביים במיוחד לאירועים שקטים כמו ימי הולדת, בר מצווה, וכד'. אירועים אלו הם מטבעם שקטים, וחדר בריחה זה יחסית שקט אף הוא. אין בו תחרות, המשחק משוחק ברמת הקבוצה. המטרה היא לברוח יחדיו מהחדר באמצעות חידות שנשאלות במהלך המשחק. לדוגמה, מישהו חטף מישהו אחר, עליכם למצוא רמזים בחדר שיובילו לשחרורו. במשחק כזה הרמזים אינם חידות ואינם מופיעים בכתובים. אתם צריכים לבד לחלץ דלת נעולה באמצעות מפתח סתרים, לפתור קודי צופן ולהגיע לסיום המשחק, תוך כדי התנגדות של צוות המשחק שמגלם את הצד הרע בסיפור.


חדרי בריחה יחידניים או למעט משתתפים


מטרת חדרי בריחה אלה היא לברוח מהם, פשוטו כמשמעו. אין חידות, רק צעקות וניסיונות של הדמויות למנוע את יציאתכם מהחדר באמצעות מיסוך עשן, הולוגרמות מתקרבות ואפילו מנהלי החדר שמתנגדים לכם באופן ממשי (כמובן ללא אלימות אמתית, אלא באמצעות מניפולציות מתוכננות מראש). חדרי בריחה אלו מתאימים לכל מי שמחפש איימה נטו, ללא האלמנט הקבוצתי, וגם שואף לפתור את הנעדה בחדר לבד, ללא קבוצה. המשחק מיועד גם לחובבי התחרות המבקשים לאתגר את עצמם ולנסות להיות מחולצים ראשונים מהחדר. חדר זה מביא עמו מתח ופחד אבל גם חידוד חושים ופיתוח כושר אסטרטגי. חדר זה מיועד לימי גיבוש, ימי עובדים, יציאה בין חברים ובילוי ילדים בגילי תיכון המחפשים אטרקציית פנאי איכותית.

 

 

 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט