חדרי בריחה אולטימטיביים לאירוע הבא שלכם

כך תמצאו חדרי בריחה אולטימטיביים לאירוע הבא שלכם 

 

מעוניינים לחגוג במסגרת חדרי בריחה? כך תעשו את הדבר הנכון עבורכם ללא עוררין! חדרי בריחה מאפשרים לחוגגים מצאי רחב של חוויות: פתרון חידות, בריחה אישית מהירה עם גיבוש אסטרטגיה, מתח, סיפורי אימה מעניינים ומרתקים, ועוד. על מנת לבחור חדר בריחה שיתאים לכם תצטרכו לגבש מספר עקרונות שיצביעו על הבנה בתחום. אם עד כה לא ביקרתם בחדרי בריחה, הרשו לנו לספק לכם מעט מידע שיסייע לכם להיות בקיאים בנעשה באטרקציה פופולארית זו.


סוג הבריחה הנדרש

 

ישנם 2 סוגי בריחה בחדר בריחה: קבוצתית שמתממשת באמצעות פתרון חידות ואישית שמתממשת באמצעות הימלטות מהירה מאימת החדר. חשוב לציין כי האחרון אינו מתאים לילדים ונערים מתחת לגיל 18. כמו כן, יש להוסיף כי עם נשים בהיריון לא ניתן לבלות בחדרי בריחה כלל.


מיקם חדר הבריחה

 

מיקום של חדר בריחה מומלץ שיהיה בסמוך לאתרים בהם חוגגים ימי הולדת, בר/ת מצווה, חתונה, אירוע עסקי, אירועי חברה, ועוד. ככל שהחדר קרוב יותר למקומות האירוע ולאטרקציות שלו, ככה האירוע כמכלול יהיה טוב יותר ומזמין יותר עבורכם ועבור האורחים שלכם.


עלילת חדר הבריחה

 

האמת היא שזה הכי פחות חשוב, כי חדרי בריחה מצטיינים בעיקר ברמות הקושי שלהם ובהיקף האטרקציות שלהם, ואילו העלילה היא רק משהו שצריך שיהיה בחדר. אין לזה קשר פונקציונאלי על הבחירה. אבל, ודאי יש בקרבכם אנשים שאוהבים לקרוא ספרים ולצפות בסרטים. אם ישנה עלילה שקשורה למשהו שהם או אתם קראתם או צפיתם בו, מומלץ לבחור בכזה חדר בריחה, כי אז המשימות עשויות להיות קלות יותר. הכרה מספיק טובה עם הסיפור המקורי תאפשר לכם למצוא רמזים בקלות יתר.


נתונים יבשים על חדר הבריחה

 

חשוב לדעת מחיר, וחשוב לדעת כמה זמן נמשך סשן של חדר בריחה. על פי רוב מדובר על עד שעה לסשן. בדרך זו אתם יכולים להשקיע זמן מועט יחסית ולתבל באמצעותו את האירוע שלכם עם חוויה מרגשת ועוצמתית מאין כמוה. בואו לחגוג ימי גיבוש ולשלב אירוע שנחגג במסגרת מקום לחגיגת ימי הולדת ואירועים משפחתיים בחדר בריחה איכותי, עוצמתי ונחשק לדעת כל. בואו לחוות רגעים קסומים אך גם מותחים ורוויי עניין בחדר בריחה!

 

 

 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט