אסקייפ רום יער המתאבדים

אסקייפ רום המקום המושלם לימי הולדת

 

אם אתם מנסים להרחיב את קשת הרעיונות למסיבת יום הולדת, הרשו לנו להמליץ על משהו מקורי במיוחד: חדר בריחה. חדר הבריחה, או בלעז אסקייפ רום, מספק חוויה חסרת תקדים המשלבת אתגר עם פחד וכמובן עם סיפוק אדיר בסיום הבילוי. אסקייפ רום עשוי להיות חדר אשר המטרה שלו היא בריחה במובן הקלאסי של המילה, המתבסס על הפחדות, צעקות והתקרבות של הדמויות ה- "רעות" לכיוונכם, או שמדובר במשחק פתרון חידות. האחרון מתבסס על מעבר שלבים מהפשוטים עד למתקדמים יותר בחדר וחתירה לסיום המשחק, תוך שבדרך ישנן הפחדות בסדר גודל בינוני.


בחירת החדר תלויה במשתתפים ובמטרת החוויה


אם המטרה היא יום גיבוש וכיף עם החברים מהעבודה, בית הספר, היחידה בצבא וכד', אנו ממליצים על חדר בריחה קלאסי, המתבסס על בריחה מדמויות ומכשולים בלבד, ללא אלמנטים נוספים. חדר בריחה זה יכניס אתכם להלם קל אם זו הפעם הראשונה שאתם במשחק, אבל יוצאים מזה מהר מאד. רוב המשתתפים ינסו חיש מהר למצוא את הדרך החוצה. המטרה היא להימלט כמה שיותר מהר מהחדר. לעומת זאת, אם מדובר על בילוי בחיק המשפחה, עם בת/בן הזוג, או עם אנשים מבוגרים או בלווית הילדים שלכם, אנו ממליצים על חדר בריחה פתרון חידות. זה מלכד את המשפחה או הקבוצה, וידידותי מאד לאוכלוסיות רגישות כמו קשישים, קטינים וכד'.


שילוב הבילוי בחדר בריחה עם אירועי היום


בדרך כלל יש 2 סוגים של בילוי בחדר: או שמשלבים אותו כחלק מאירוע אחר, עם לו"ז צפוף על פי רוב, למשל ארוחה באירוע או מסיבה המונית, או שהולכים באופן ספונטני לבילוי. כשאתם הולכים לבילוי ספונטני, רצוי לקרוא היטב מהו חדר הבריחה, עד כמה הוא מפחיד, והאם יש בו או אין בו אלמנט של פתרון חידות. הנתונים הללו חשובים מאד כי הם המפתח לכך שתדעו מה נעשה בחדר ולא תהיו מאוכזבים מההפתעה שתצפה לכם. כמובן שכאשר אתם סוגרים אירוע רצוי לבחור את החדר על פי סוגו. אירוע מסוג יום גיבוש לעובדים יתאים הן לחדר בריחה פתרון חידות והן לחדר בריחה עם אפקט אימה מפחיד. כאשר מדובר באירוע משפחתי, עם הילדים או עם ההורים, רצוי לבחור בחדר בריחה ברמת הפחדה בינונית, המתבסס על פתרון חידות.

 

 

 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט