שילוב הנכון בין פחד להרפתקה

חדרי בריחה - השילוב הנכון בין פחד להרפתקה

 

אם אתם מעוניינים להשתתף בחוויה ייחודית ונדירה, אנו ממליצים על חדרי בריחה. הכי פופולרי להשתמש בהם באירועים חגיגיים שונים כמו ימי הולדת, ימי גיבוש, אירועי מצווה ומסיבות פרטיות שונות. במקרים אלו, הארוחות והריקודים נהפכים ל- "עוד נדבך", כשהמשני להם הוא חדר הבריחה. חדר הבריחה מכיל רמות פחד שונות. יש חדר בריחה אשר ההשקעה במחשבה של הבליינים גדולה, והיא נעשית בין כל בני הקבוצה ללא תחרות בניהם. חדר זה בדרך כלל אינו מפחיד באופן יחסי, לעומת עמיתו המשמש לבריחה בלבד בשל צרחות האימים והדמויות המפחידים שתגלו בכל מקום בשטח. חדר זה מפחיד יותר מקודמו ואינו משוחק קבוצתי אלא כל בליין לעצמו, כשהמנצח הוא זה שמצליח לברוח ראשון.


חדרי בריחה לגירוי המחשבה במשחק קבוצתי


חדרי בריחה מסוג זה הם חדרים ללא תחרות, בהם משפחה אחת מתארחת בכל פעם. במקום להזמין את המשפחה ניתן להזמין קבוצות חברים. החדר מציג לכם אתגר שיש לבצע, לרוב מניעת משהו ממישהו שלילי, או מניעת תרחיש שלילי מתהלממש. המטרה היא לפתור חידות שונות המובילות לפתרו שימנע את הטרגדיה. פתרון החידות השונות כרוך בפיתוח קודים אשר מובילים לפתיחת דלתות, ביטול אלקטרומגנט, ועוד. יש עלייה במפלס הפחד כשעולים שלבים בפתרון החידות, אז למנהלי החדר תהיה נטייה להחשיכו. לעתים, הולוגרמות או אחראי החדר בפועל ינסו למנוע מכם להתקדם באמצעות כל מיני הטעיות.


חדרי בריחה להעלאת האדרנלין בדם המספקים בריחה טהורה


אלה חדרי הבריחה המפחידים מכולם. בחדרים אלו אתם לא נדרשים לפתור חידות, ורוב הזמן יהיה לכם חשוך. הדמויות יופיעו בווריאציות שונות וינסו למנוע מכם להמשיך להתקדם. חלקן יפעלו באופן קונסיסטנטי וזהה משום שהן הולוגרמות ולא אמתיות, וחלקן יהיו אנשים אמתיים מהמשחק, שכסגל יגלמו את הדמויות שאמורות למנוע מכם להימלט.


למי מתאימים חדרי בריחה?


לבעלי אירועים, בעלי משפחות שהילדים שלהם עומדים לחגוג אירוע, ואפילו לפרטים המעוניינים להסב לעצמן בילוי ספונטני. החדר גם מתאים למי שמחפש אתגרים חדשים ומעוניין לאתגר את האיי קיו והחשיבה האנליטית. חדר בריחה, אם כן, משמש למטרות שונות, ועל כן הוא מאד פופולרי בקרב פרטים רבים באוכלוסייה.

 

 

 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט