בת מצווה ייחודית באסקייפ רום

בת מצווה ייחודית באסקייפ רום

 

כשאתם חוגגים בת מצווה לילדה, ואתם יודעים שהיא חובבת אתגרים מפחידים, אל תקחו אותה לעשות סנפלינג או לקפוץ באנג'י מהצוק: עשו את הדבר הפשוט יותר אך גם המפחיד יותר: קחו אותה לחדר בריחה. חדר בריחה, או בלעז אסקייפ רום, הוא בילוי בו היא צריכה לברוח מהמשחק ולצאת אל האוויר הפתוח. ישנם חדרי בריחה בהם כל המשפחה מגויסת לפתרון חידה שתוציא מחדר הבריחה. בחדרים אלו הסיפור מורכב מעלילה סדורה שנתקעה, ואתם הם האנשים שממשיכים אותה וצריכים לסיים אותה על הצד הטוב. לדוגמה, אדם X הולך לגנוב את Y. הגיעו ל- Y ומנעו ממנו להגשים זאת. בחדר בריחה זה עליכם להפגין תושיה, למצוא חידות מרמזות, להגיע ליעד הנכסף ובכך להציל את העלילה.


כיצד נבחר חדר בריחה לבת מצווה?


בגדול, אין חכמה כמו בעלת השמחה, ולכן טוב תעשו אם פשוט תשאלו את הבת שלכם. אם היא בגיל 11 ויש לכם שנה להחליט, אנחנו יכולים, מניסיון לנבא מה יקרה. אם מדובר בילדה חובבת אתגרים, אוהבת לעבוד לבד, ולהשיג הישגים בעצמה, היא כנראה תחר אסקייפ רום בריחה קלאסי עם הפחדות ברמה הכי גבוהה. אם הוא מעדיפה עבודה קבוצתית ואוהבת ריגושים – היא תבחר בחדר הבריחה בו גם אתם כמשפחה מגויסים, המבוסס על פתרון חידות והגעה ליעדים.


האם ילדות מתרגשות מחדרי בריחה כמו שהן מתרגשות ממסעדה או מהופעה?


בימינו הן אפילו מתרגשות יותר בחדרי בריחה. אסקייפ רום זה ה- "הופעה"/מסעדה" החדש של המאה ה- 21 בקרב ילדות, גם קטנות לפני גיל 12 ובמיוחד בנות בגיל תריסר שנים. לכן, לא רק שזה לא יפתיע את הבת שלכם, הגיוני שהיא תבקש מכם בת מצווה מסוג כזה עוד לפני שבכלל תדעו מה זה חדר בריחה. מאמר זה נועד להפגיש אתכם עם המציאות וגם לסייע לילדה שלכם לבחור את חדר הבריחה.


כמה זמן נמשך חדר בריחה ממוצע?


חדר בריחה ממוצע נמשך 1-1.5 שעות. במהלכו אתם מזדרזים לפתור בליל של חידות או לברוח ממכשולים שונים בדרך החוצה. חדר בריחה נראה ללקוחותיו כמי שנמשך זמן רב יותר, משום שהחפצים כולם, כולל שעונים בדרך כלל, מופקדים בקופה, והמשימות לא נגמרות. בפועל, כשתצאו לא תאמינו שזה נמשך זמן קצר יחסית, אבל כנראה תהיו זקופי קומה שעמדתם במשימה.

 

 

 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט