בר מצווה מקורי בחדרי בריחה

רוצים להנות מבר מצווה מקורי חדרי בריחה

 

אם אתם מחפשים דרך מקורית לחגוג בר מצווה עם הכיתה או המשפחה, אנו ממליצים על חדר בריחה. חדר בריחה מכיל את כל מה שאתם צריכים בשביל ליהנות ולחוש מסופקים לאחר בילוי מורכב או מיהנה מאד. מורכבותו של הבילוי יכולה להתבסס על משחקי חשיבה, פתרון חידות והגעה ליעדי יציאה מהחדר כתגובה, או על בריחה מתרחישי פחד ואימה בדרך ליציאה מהחדר. בעוד חדר הבריחה מהסוג הראשון שציינו כאן מיועד לקבוצות בעיקר, השני מיועד לפרטים בודדים, זוגות ומספר קטן של אנשים מאוגדים.


כך תבחרו את חדר הבריחה


אם אתם מגיעים עם קבוצה שיש בה אנשים מבוגרים המבקשים להירגע ולספוג נחת – אנו ממליצים שתבחרו בשבילם חדר בריחה המבוסס על פתרון חידות מחשבתיות. במשחק זה תצטרכו למצוא דרכים לפתוח דלתות נעולות, לפצח קודים ולהוביל את עצמכם, באמצעות פתרונות אלה לסוף המשחק. היתרון של חדר בריחה זה – שקט, שלווה יחסית ועבודה קבוצתית ללא תחרות. לעומת זאת, אם החברים שלכם הם בני גילכם ואתם מחפשים לעשות רעש ולספוג רגעי רעש, הכי טוב שתבחרו בחדר האימה. בחדר זה אתם צריכים לברוח מדמויות אשר חלקן הן מפעילי המבוך מבעד למקומות מסתור וחלקן הולוגרמות המשמיעות קולות ממערכת סראונד. המטרה היא להימלט מהעלטה, להגיע לנקודות אור ולתכנן את המילוט מהחדר כולו. משחק זה מתאים במיוחד לצעירים ומגרה את היצירתיות האסטרטגית בקרבם.


מתאים לכל מי שמעוניין להתרגש מאירוע בר מצווה בלתי נשכח


אם בעבר בר המצווה היה בלתי נשכח בשל ארוחות הגורמה שנעשו באירוע והאטרקציות שמסביב, כיום אין ספק שגולת הכותרת היא חדר הבריחה. אנשים עדיין חוגגים בר מצווה באולם, אבל רבים מהם מחפשים פתרון נוסף, מעניין ומרתק יותר, ואת זה תוכלו למצוא בקלות בחדרי בריחה. חדרי בריחה מכילים את כל מה שתצטרכו בשביל להזיע, להתאמץ מבחינה מחשבתית ובסוף לצאת מסופקים כמו שלא יצאתם מעולם משום בילוי אחר בשעות הפנאי. חדר בריחה מתאים גם כבילוי ביום שישי או שבת כשאתם זקוקים לרעיונות לבילוי. חדר בריחה נעשה פופולרי בכל קצוות האוכלוסיה, מזו שמחפשת לתכנן אירוע ידוע מראש ועד לזו שמשתמשת בחדר למטרות בילוי ספונטניות.

 

 

 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט