אסקייפ רום המקום המושלם לבר מצווה

אסקייפ רום המקום המושלם לבר מצווה

 

מעוניינים להסב לבן שלכם מסיבת בר מצווה בלתי נשכחת? מעוניינים להכניס שינוי אווירה ולהעלות את העניין ברמת התכנים? אנו ממליצים על חדרי בריחה, ובאנגלית אסקייפ רום. חדר הבריחה מיועד לפתח את החשיבה, לגבש אסטרטגיה ולהשתמש ביכולות אלו לביצוע משימה פשוטה בתכלית: לברוח מהחדר. אסקייפ רום לבר מצווה שהכי כדאי לכם ללכת אליו כמשפחה מלוכדת הוא כזה המתבסס על פתרון חידות משותף אשר יוביל ליציאה מהמבוך.


חדר בריחה עם פתרון חידות בצוותא: גיבוש משפחתי אמתי!


בחדר בריחה מסוג זה אתם שומעים ממנהל המשחק את העלילה, ומאותו רגע אתם שחקנים פעילים בה. המטרה שלכם היא להשלים את העלילה באמצעות פתרון חידות שיוביל להמשך רצף האירועים בה ומשם ליציאה מהמבוך. לדוגמה, נאמר לכם שאיש פלוני הלך לאיבוד, ונראה בפעם האחרונה בבית כזה או אחר. עליכם למצוא אותו. חדר הבריחה מגלם למעשה את אותו בית, ובתוכו אתם תמצאו מכלול של רמזים שיסייע לכם להגיע לנעדר. הרמזים מתגלים בייחד ונפתרים בייחד. לדוגמה, שחרור דלת מנעילה באמצעות קודן, שחרור מנעול אלקטרומגנט מקופת מזומנים, וכד'.


יציאה לדרך חדשה של כיף ומסתורין!


ככל שהמשחק מתקדם רב יהיה הנסתר על הגלוי, יתווספו עוד חידות והדמויות ה- "שליליות" בעלילה יתחילו לנסות לכרסם בהצלחה שלכם ולנסות למנוע מכם אותה באמצעות הסחת דעת. כהמתח יעלה, זה רק יעשה לכם חשק לפתור עוד יותר מהר את החידות להגיע לסיום. רוחות רפאים, קולות מוזרים שייבקעו מבעד לקורי העכביש בבית, ועוד הם רק חלק מסט הדברים המוזרים שיקרו לכם ככל שתתקדמו במשחק.


סיום המשחק באווירה מספקת ומרנינה!


כמובן שכאשר תגיעו לסיום המשחק, ותקבלו את הטפיחה על השכם ממנהלי המשחק, זו הנקודה בה אתם תחושו סיפוק מהו. עבדתם בקבוצה, פיצחתם בייחד חידות, לא חששתם מהפחד ומהמסתורין שאפפו אתכם לאורך כל המשחק, ובסוף הגעתם לפתרון. משך המשחק המדובר הוא בין שעה לשעה וחצי. זהו גם פרק הזמן הממוצע למשפחה להשכיל לפתור את המשחק כולו. ברם, לכם כמשתתפים נטולי שעונים זה יחוש יותר מבחינת רצף הזמן בשל העיסוקים הרבים שתשהו בהם על מנת להגיע לקו הסיום. זה מה שיפה ומיוחד באירוע בילוי בחדר בריחה.

 

 

 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט