לבלות עם חברים ומשפחה בחדרי בריחה


בילויים מיוחדים עם משפחה וחברים הם בילויים בחדרי בריחה. חדר בריחה, או בשמם השני אסקייפ רום, הנם חללים למשחקים לקבוצות קטנות. המשתתפים בקבוצה יכולים להיות בני המשפחה, החברים, עמיתים לעבודה, ולכולם מטרה אחת משותפת – למצוא את הדרך לצאת מהחדר. במסגרת המשחק, ניתנים לחברי הקבוצה נושאים, או בשמם השני Quests, אשר מביאים את מסגרת המשחק. לדוגמא, משחק Quest יכול להיות תעלומת רצח במאה ה-19, טיול ביער הקסום, פיצוץ מסתורי במעבדה, ועוד. על המשתתפים למצוא את הפתרון לבעיה/תעלומה/משימה, ולנסות לצאת מהחדר.


בילויים משותפים בחדרי בריחה


רק בחדרי בריחה האדרנלין יזרום היטב תוך כדי בילוי, כשאתם מגלמים דמויות מרכזיות בסרטים, מותחנים וסדרות בעודכם כלואים בחדר עם תפאורה זהה לעלילה אשר אתם מגלמים. עליכם למצוא כיצד בורחים מאותו חדר, תוך התמודדות עם דמויות יריבות שיהיו בו. לרוב, הבריחה נעשית בקבוצות ולא לבד, מה שאומר שאם תכננתם לחגוג את האירוע עם העובדים או החברים שלכם זה כמובן מאד מומלץ ומעשיר עד מאד את חוויית הבילוי.


מדוע לבחור חדרי בריחה שלנו?


חדרי הבריחה שלנו רבים, כאשר כל חדר מדוגם ומאובזר. ניתן לבחור באיזה חדר בריחה תרצו להיות מתוך מגוון עצום של חדרי בריחה לכל הילדים והמבוגרים על פי דרישה. המחירים של חדרי בריחה נובעים מדרישות הלקוח אבל גם מרמת עיצובם ומראם הפנימי או החיצוני. חדרי הבריחה אשר רבים מאתנו השתתפו בהם ממש דימו את הסדרה או הסרט המקורי הודות לכישורינו הרב, ועל כך מעידים צופי סרטים וסדרות פוטנציאליות המגיעים אלינו להשלמת חוויה לעומת מה שהם רואים בטלוויזיה בבית.


מחירים ועלויות


העלויות נגזרות משווי האביזרים בחדר, מכמות כוח האדם שתחכה לכם שם כדי להפחיד אתכם מעט, ומכל אלמנט אחר שיהיה בחדר הבריחה. עלויות של חדרי בריחה משתנות בהתאם לסוג החדר, גודלו והפונקציות שניתן לכולל בו, אך לרוב המחירים נשארים צמודים זה לזה, ללא הבדל גדול בין הצעה אחת למשתנה. מה שחשוב בבחירת חדרי בריחה הוא ההיצמדות לעלילה שאתם רוצים, ואם היא לא קיימת, בחרו בסוג עלילה אחר הדומה או מזכיר אותו, על מנת שתרגישו כמה שיותר בבית כשאתם משחקים באותם חדרי בריחה. חשוב לציין כי העלות על פי רוב היא עלות תפעולית הקשורה ליוקרת המוצרים והשירותים שיש בכל חדר, ולא לשום דבר אחר כמעט (למעט במקרים בהם סדרה או סרט נעשו פופולריים ואז אותו חדר בריחה שמייצג אותם מעלה את מחירו באופן זמני).


 

 

 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט