אסקייפ רום – שאלות ותשובות

אסקייפ רום – שאלות ותשובות  

 

להלן כל מה שאתם צריכים לדעת על אסקייפ רום, הבילוי הפופולארי של הישראלים. שימו לב כי אסקייפ רום הוא ביטוי קוד לסוגים רבים של מקומות לבלות בהם, שיש להם מאפיין אחד משותף: בריחה מהמתחם. כפי שתיווכחו הסוגים מאד רבים ומצביעים על שונות רחבה: חדרי בריחה שכל משתתף נמלט עצמאית, לעומת חדרי בריחה עם הימלטות בקבוצה. חדרי בריחה עם עלילה מספר או מסרט לעומת חדרי בריחה עם עלילה מקורית, וכד'. במקבץ השאלות והתשובות שלפניכם תוכלו לדעת בדיוק במה כדאי לכם לבחור.


כיצד בוחרים חדר בריחה בו משתתפים ילדים מתחת לגיל 18?

 

יש לשים לב לשילוט במתחם חדרי בריחה לכך שלא כל חדר מתאים לקבוצת גיל זו. חשוב להימנע מבחירת חדרי בריחה בהם ההימלטות היא עצמאית, ולבחור חדרי בריחה קבוצתיים המתבססים על פתרון חידות בשביל לברוח מהם. חדרי בריחה מסוג זה יכולים לשמש מקומות לחגיגת ימי הולדת ואירועי ילדים מסוגים שונים. חשוב מאד לבחור אסקייפ רום שגם אתם וגם אותם ילדים יתחברו לנעשה בתוכו ויימשכו לאטרקציות שמתחוללת בו.


כיצד בוחרים חדרי בריחה לקבוצות מבוגרים?

 

חשוב להבדיל האם מדובר במפגש אקראי של חברים, דהיינו יום כיף, או שמא מדובר על ימי גיבוש רשמיים של חברה או ארגון מסוימים. מאד חשוב לשים לב למי מיועד חדר הבריחה. במפגש אקראי עם החברים ניתן לבחור באופן חופשי, אך בימי גיבוש חשוב לבחור חדר בריחה בו עובדים כקבוצה מגובשת ופותרים בייחד חידות בשביל להימלט מהחדר. לא מומלץ, במקרה כזה, לבחור חדר בריחה בו ישנה הימלטות אישית כי אין בזה כל סממן של גיבוש. זה יכול להיות אטרקטיבי כבילוי פרטי בין חברים. 


כיצד בוחרים אסקייפ רום שצריך להשתלב עם אטרקציות נוספות באותו אירוע?

 

חשוב לבחור אסקייפ רום שהזמנים שלו מתכתבים עלן הזמנים של האירוע. לא תמיד אפשר ללכת לחדר בריחה באותן שעות, ולכן חשוב לשאול למתי התור שלכם נקבע על מנת שתוכלו להסיק אם זה משתלב או לא משתלב עם האירוע. כמו כן, מאד כדאי לבדוק שאותו חדר בריחה מכיל סילבוס כמו שתכננתם. בדרך כלל, סילבוס של חדרי בריחה הוא עד שעה עגולה, עלול להימשך יותר מכך.

 

 

 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט