אסקייפ רום - חוויה שאין שנייה לה

אסקייפ רום לאירועים - חוויה שאין שניה לה

 

כשאתם מחפשים לחגוג ימי חברה, ימי הולדת, ימי גיבוש וכל אירוע אחר, מקומות לחגיגת אירועים בדרך כלל יהיו אולמות ומסעדות. ומה בדבר חדרי הבריחה? הידעתם כי חדרי בריחה נעשו מבין המקומות הפופולאריים לחגיגת אירועים? להלן כל מה שאתם צריכים לדעת על מנת לבחון אם חדר הבריחה מתאים לכם. בנוסף, אנו נספק כאן חוויות שונות שהחדר משרה בציבור מבקריו.


נתונים בסיסיים על חדר בריחה

 

חדרי בריחה מכילים בדרך כלל 2-6 מקומות לסשן, ולפעמים 2-7. משלך הבילוי במסגרתם – שעה בודדה על פי רוב. הם מכילים עלילות מסוגים שונים אך מה שחשוב הוא סוג המשחק: בריחה עצמאית או בריחה בפתרון חידות. מיד נראה מהם ההבדלים בין 2 סוגי חדרי בריחה מעין אלו.


חדר בריחה עצמאית

 

חדר בריחה זה למעשה מארח 2-7 איש לסשן במטרה לגרום להם להתחרות אחד בשני על ההימלטות מהחדר. מי שנמלט ראשון מנצח, והמשחק בכל מקרה מתפרש על פני שעה עגולה לכל היותר. החדר אינו מתאים לילדים מעל גיל 18 אך אידיאלי עבור ימי חברה פרטיים בהם קבוצת חברים אקראית נפגשת ומבלה. גם למסיבת רווקים הבילוי יותר מאידיאלי.


חדר בריחה בפתרון חידות

 

זהו אסקייפ רום קבוצתי המאפשר לכם לשחק בייחד כדי להימלט מהחדר. אין כאן מנצחים ומפסידים, אבל אם זו עלילה שמתבססת על ספר או סרט שקראתם היה לכם כנראה קצת יותר קל להגיע לרמזים ולסיים מהר את המשחק. רוב ציבור המבלים בחדר הבריחה מצליח לסיים את כל המשימות בפרק הזמן שהוקצב, שעה עגולה. חדר בריחה זה מארח 2-6 בני אדם לסשן.


חדרי בריחה מומלצים לאירועים

 

חגיגת ימי הולדת באקסייפ רום, חשוב שחדר הבריחה יהיה קרוב למסעדות, קנטינות ואולמות אירועים בהם תכננתם לבלות. כמו כן כשמדובר על מקומות לחגיגת אירועים אחרים היינו ממליצים על חדר בריחה שקרוב מבחינה רעיונית לאירוע. למשל אם זה יום גיבוש רצוי לבחור חדר בריחה פתרון חידות בקבוצות ואם זה מפגש חברתי אקראי, כמובן שחדר בריחה בו ההימלטות עצמאית יהיה מעניין, מותח ומאתגר יותר ולכן יהיה כדאי יותר. מקומות לחגיגת אירועים פופולאריים נעשו ברבות השנים חדרי בריחה. בואו גם אתם ליהנות מהחוויה!

 

 

 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט