אסקייפ רום יער המתאבדים

אסקייפ רום יער המתאבדים

 

מעוניינים בסצינת חדר בריחה חדשה? אנו מזמינים אתכם אל אסקייפ רום יער המתאבדים! בואו לחוויה עוצרת נשימה של בריחה במלוא מובן המילה. חושבים שתצליחו להיחלץ מהדמויות האימתניות, ומהאנשים (הכוונה היא להולוגרמות, כמובן) סביבכם שעומדים לשים קץ לחייהם? אם אתם מחפשים חדר בריחה עם משימות שלא נראו כמוהן, ואווירת מתח מיוחדת במינה, הירשמו אל אסקייפ רום יער המתאבדים.


בואו לחדר בריחה באיכות חסרת פשרות ועיצוב בסטייל מיוחד


אסקייפ רום יער המתאבדים מעניק לכם את כל הכלים ליהנות מחוויה חסרת פשרות של מתח, פחד, סדיזם ורצון עז לברוח מהסיטואציה. אם אתם מחפשים חוויה אימתנית ומפחידה, בחרו אסקייפ רום יער המתאבדים. כאן תוכלו לקחת חלק באחת מהעלילות המרטיטות ורוויות המתח הגדולות ביותר שנראו בעולם חדרי הבריחה.


תפאורה באיכות, תפעול הולוגרמות מקצועי


איכות תפעול החדר היא אחת הגבוהות בארץ, כמעט ללא מתחרים. כאן לא תוכלו להתחקות אחרינו כמי שמפעילים את התפאורה והדמויות. מרגע שתכנסו לחדר זה ייראה לכם כמו סצינה אמתית. גם אנשים מבוגרים שבאים לכאן מתרגשים ופוחדים כאשר הם בתוך הסצינה.


עלילה חסרת מעצורים


אתם לא צריכים לקרוא את ה- APPENDIX של העלילה, ולמעשה לא כדאי לכם כי זה רק ייצור לכם ספויילר. פשוט קחו חלק בעלילה, ותיווכחו בעצמכם בעוצמה שלה ולמה היא מסוגלת להגיע. מי שמעוניין באסקייפ רום חסר פשרות באיכותו יירשם לכאן.


אפשרי לבילוי מכל סוג


יום הולדת, אירוסין, מסיבת רווקים או רווקות, מפגש בין חברים וחברות, כולל ערבי עובדים וועד. לכל אלו מומלץ מאד להירשם אל אסקייפ רום יער המתאבדים וליהנות מאיכות חסרת פשרות של סצינת הפחדה. הצלחתם לברוח? היו גאים בעצמכם!


החדר מתאים גם לבודדים


גם אם הגעתם לבדכם אל חדר הבריחה, הוא מתאים גם לבילויי יחיד. חדרי בריחה לא רבים מעניקים עניין זהה, בין אם האדם בא לבדו ובין בלווית חבריו. בחדר זה אינכם זקוקים להגעה קבוצתית. יחד עם זאת, כאשר אתה מגיע עם קבוצה, יש לחוויה טעם של עוד שלא נראה לעתים קרובות באירועים סטנדרטיים.


יש לכם שאלות? רוצים לדעת עוד? פנו אלינו למידע נוסף בנושא אסקייפ רום יער המתאבדים! 

 

 

 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט