אסקייפ רום חוויה מרתקת

אסקייפ רום – להתרגש ולעטוף את עצמכם בחוויה מעניינת ומרתקת במיוחד 

 

אם אתם רוצים להתרגש ולבוא על סיפוקכם באירוע הבא שלכם אך גם לצאת ממנו בהרגשה של פתרון חידות וביצוע משימות מותחות או מאתגרות, אנחנו ממליצים על שילוב אסקייפ רום במסגרתו. ימי גיבוש, ימי הולדת, ימי חברה ואירועים נוספים ניתן לחגוג במסגרת אסקייפ רום. כשאתם חוגגים שם אתם נהנים ממכלול שלם של יתרונות שלא כדאי לפספס!


בילוי מעניין ומרתק

 

במסגרת חדרי בריחה תוכלו ליהנות מבילוי מעניין ומרתק המתבסס על אווירת הישגיות לצד עלילה עשירה שעליה מבוסס הסיפור. חדרי בריחה ללא ספק לוקחים אתכם צעד אחד קדימה אל עבר המקום שאתם רוצים להביא את האירוע שלכם: מקום בציר הזמן בו יוצרים עניין רב לצד הריגוש הרגיל בסילבוס אירועים ממוצע.

 

סוגי פעילויות בחדרי בריחה

 

אסקייפ רום מבוססים על 2 סוגי פעילויות: בריחה עצמאית, המבוססת על הימלטות עצמאית מהחדר כשהמשתתפים, 2-7 במספר, מתחרים זה עם זה על ההימלטות. לעומת זאת, חדרי בריחה פתרון חידות מאפשרים לכם לשחק כקבוצה ולפתור כמה שיותר סוגיות בשביל להגיע לסיום המשחק ולנצח יחדיו. חדר בריחה זה מתאים לעד 6 משתתפים ומשתתפות. שני סוגי חדרי הבריחה נמשכים עד שעה עגולה של בילוי בלתי נשכח.


בחירת סוגי הפעילויות – כך תעשו זאת בחוכמה

 

אם יש ילדים מתחת לגיל 18 בחבורתכם, לא מומלץ להירשם לחדר בריחה עצמאית אבל כדאי מאד יהיה להירשם אל חדר בריחה קבוצתי פתרון חידות. אם אתם קבוצת חברים פרטית ניתן להירשם לשניהם. במקרה כזה דווקא החדר בו נמלטים עצמאית עשוי להיות מעניין יותר, לעומת חדר בריחה שפותרים בו חידות, אשר יהווה את הבחירה האולטימטיבית עבור ימי גיבוש או ימי חברה אחרים שמטרתם ליכוד העובדים. בימי הולדת ואירועים משפחתיים, אם יש ילדים מתחת לגיל 18 תוכלו לבחור רק אסקייפ רום פתרון חידות קבוצתיות. 


היתרונות של אסקייפ רום

 

מתאים לכל סוגי האירועים, יוצר עניין וערך מוסף באירוע ומאפשר לכם ליהנות מחוויות נדירות שלא חוויתם בעברכם, במיוחד אם זה עתיד להיות חדר הבריחה הראשון בו אתם מבלים. אסקייפ רום מספק לבלייניו גם כיוון מחשבתי חדש בנושא פתרון סוגיות וכושר גיבוש אסטרטגיות שונות.

 

 

 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט