אסקייפ רום ואתם

האסקייפ רום ואתם: איך ניתן לבחור חדר בריחה ולדעת שנעשה הצעד הנכון? 

 

אסקייפ רום הוא חוויה מכוננת בכל אירוע ואירוע. יש שאוהבים ויש שאוהבים את זה פחות, אבל מי שלא התרצה מהחוויה כנראה לא ידע לבחור חדר בריחה שמתאים לו. במאמר שלפניכם נספק מספר פריטי מידע יבשים על חדרי בריחה על מנת שתוכלו לדעת בדיוק מה לעשות כשאתם נמצאים לפני בחירתם לקראת איזשהו אירוע.


התחילו מהנתונים היבשים של החדר

 

לאלו אוכלוסיות הוא מתאים (כן או לא נשים בהיריון, כן או לא ילדים מתחת לגיל 18)? כמה זמן הוא נמשך? אתם מכירים אצת העלילה? על מה מתבסס החדר, בריחה עצמאית או בקבוצה? בירור נתוניו היבשים של חדר בריחה יסייע לכם רבות לגבש את טיב בחירתו. בדרך זו תוכלו להיחשף את כלל חדרי בריחה שקיימים במתחם ולבחור את מי שהכי מתאים. ההתאמה אינה נובעת רק מהנתונים היבשים ומהעלילה. ישנם סעיפים נוספים שחשוב לקחתם בחשבון.


בחרו חדר בריחה שלוח הזמנים שלו מתכתב עם האירוע שלכם

 

אם חדר בריחה מסוים נבחר על ידכם כי יש אירוע מאד חשוב לוודא 2 דברים: שלוח הזמנים שלו משתלב עם לוחות הזמנים המתוכננים של האירוע. כמו כן, יש לוודא כי אותו חדר בריחה אורך את פרק הזמן שתכננתם לחגוג בו. בהדרך כלל מדובר על עד /שעה בילוי עם 6-7 איש. 


בחרו בחדר בריחה שמתאים לאירועים

 

אם אסקייפ רום נמצא ליד מקומות בהם תחגגו אירועים משפחתיים או אחרים, הרי שצפוי לכם אירוע מצוין. בדרך זו ניתן להתחיל לחגוג בתוך אסקייפ רום ולסיים באירוע, ולהיפך. קרבתו של אסקייפ רום למקום אירועים חשובה מאד לכך שיהיה לכם יתרון בבחירתו.


בחרו באסקייפ רום איכותי

 

כשאתם במתחם, מומלץ לשוחח עם בליינים קודמים אשר יספקו לכם טיפים על חדרי בריחה. הם יספרו אתכם איזה חדר בריחה היה איכותי במיוחד עבור יום ההולדת, ימי גיבוש ואירועי חברה שונים שאתם מבקשים להקים. מאד חשוב להתבסס על חדרי בריחה כאל מקומות לחגיגת ימי הולדת ואירועים במיוחד אם הם קרובים למוקדים השונים של הבילויים כמו מסעדות, קנטינות, בתי קולנוע, וכד'. חשוב לבחור אסקייפ רום איכותי שיספק חוויה חסרת מעצורים לכל משתמש ומשתמשת.

 

 

 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט