אסקייפ רום באווירת מסתורין

אסקייפ רום באווירת מסתורין

 

מעוניינים לשדרג את האירוע הבא שלכם? בין אם מדובר במסיבת יום הולדת או עוד יום של כיף, במסיבת רווקים או רווקות, או עוד ערב בין חברים וחברות, אסקייפ רום באווירת מסתורין ייקח אתכם הכי רחוק שרק ניתן להעלות על הדעת. באסקייפ רום מסוג זה אין סצינות חובבניות, אלא רק סצינות אימה אמתיות שנבדקו בקפידה, ואשר מרב הציבור נתן עליהן את הדעת ככאלה. אתם תיחשפו למגוון עצום של נופי תפאורה, המבוססים על מסתורין ואלמנט ההפתעה. הדמויות הרעות יחכו לכם מעבר לפינה ותצטרכו להימלט מהן ובהמשך מהחדר. חושבים שתצליחו לעמוד במשימה?


אל תצפו בסרט: קחו בו חלק


כאן יש לכם הזדמנות להיות חלק מסצינת אימה. יש לנו סצינות מקוריות וגם כאלה שנלקחו מסרטים וספרים מפורסמים. אסקיים רום באווירת מסתורין מספק בדיוק את מה שאתם צריכים יותר מכל בשביל להעלות לעצמכם את האדרנלין ולהיות דרוכים: דמויות מפחידות שינועו ישירות לכיוונכם, קולות אימתניים שהן ישמיעו והכל מסביב לנופי תפאורה באיכות מעולה המדמה טבע, מבנה נטוש, בית קברות, ועוד.


אל תתפשרו על פחות מחדר הבריחה הטוב ביותר


כבר שמענו לא מעט סיפורים על חדרי בריחה בישראל, ולא כולם מחמיאים: סצינות לא מאד מפחידות, הלקוחות ראו את האופן בו מופעלות הדמויות וההולוגרמות, מה שלא אמור לקרות, והצליחו לפלס את הדרך מאד מהר בשל כשל זה. אצלנו התכנון נעשה בקפידה רבה והתוצאות מדברות בעד עצמן. לקוחות רבים טוענים שלנו יש את חדר הבריחה המפחיד והאותנטי ביותר בו הם ביקרו.


בואו לחגוג את האירועים היפים ביותר שלכם באסקייפ רום הכי שווה


 אסקייפ רוב באווירת מסתורין פתוח למסיבות ימי הולדת, מסיבות הפתעה מכל סוג, ערבי עובדים, ערבי הנהלה, מפגשי חברים ומסיבות רווקים/ות. בואו להתחדש בבילוי עדכני ועוצמתי אשר יקח אתכם הכי רחוק שאפשר בהתרגשות ובאיכות המתח שתיווצר. בואו להיות גאים שהשכלתם להימלט מאחד החדרים המפחידים והמאתגרים בישראל. אנו זמינים עבורכם באתר האינטרנט ובטלפון, ונשמח לשמור לכם מקום של כבוד בסצינות הבריחה הנדירות שאנו יצאנו כאן.


 

יש לכם שאלות? רוצים לדעת עוד? פנו אל אסקייפ רום באווירת מסתורין, ונשים לכל פניותיכם!

 

 

 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט