אירועי חברה באסקייפ רום

אירועי חברה באסקייפ רום

 

בואו להתרגש בכל פעם מחדש מאירועי חברה מרתקין באסקייפ רום, ולמי שלא מכיר – חדר בריחה. באטרקציה זו אתם משלבים חידוד חושים עם פחד ובעתה, מתח עם סיפוק ועניין עם אושר צרוף. בואו לחגוג את האירוע החברתי הבא שלכם בחדר בריחה והוסיפו פילפל לשגרה שלו. בחדר בריחה ניתן לחגוג מגוון אירועים חברתיים מסוגים שונים.


ימי כיף באסקייפ רום


מטרתם של ימי כיף היא פשוטה: לכייף. את זה עושים כל העובדים יחד וכל אחד לחוד, והדרך הכי מומלצת היא חדר בריחה מסוג "אימה". חדר זה משמש לבריחה נטו. אתם נכנסים ושומעים קולות עזים בוקעים ממערכת ההגברה, והדמויות, חלקן בני אדם אמתיים וחלקן הולוגרמות אור, מתקרבות אליכם. אתם צריכים לברוח מהן ולברוח מהחדר. למעשה נוצרת תחרות בין המשתתפים מי בורח ראשון מהחדר. המשחק הוא על זמן שאול, והוא נפתח לאחר תומו, גם אם לא כולם הצליחו לברוח משם.


ימי גיבוש באסקייפ רום


בשונה מימי כיף סטנדרטיים, ימי גיבוש נועדו גם לגבש את החברה או הקבוצה, ואת זה הכי כדאי לעשות באסקייפ רום עם חידות חשיבה ואסטרטגיה, המקדמות את המשתתפים לשלב הבא: פיצוח קודים הפותחים דלתות נעולות או מבטלים אלקטרומגנט, מעבר מחדר אחד למשנהו ואיתור קודים נוספים עד לפתרון חידה שבסופה פותרים תעלומה שלמה בחדר. ככל שיותר מתקדמים בחידות – מעגל האימה וההפחדות יתעצם. המשחק מתאים מאד לקבוצות גיבוש משום שהחידות אינן מהוות תחרות, אלא נפתרות ביחד על ידי כל חברי הקבוצה. היא יוצאת כולה מהחדר כאיש אחד, ממש כפי שהיא נכנסה אליו.


חדר בריחה לפני הארוחה


אם התכנון המקורי של יום הכיף או הגיבוש היה סעודה במסעדה האהובה או בקנטינה שתמיד רציתם לשבת בה, מומלץ לתבל את הבילוי בחדר בריחה. מומלץ לעשות זאת לפני הארוחה ולא אחריה, על מנת שפעולות המילוט והבריחה מחדר מהאסקייפ רום ייעשו כשאתם בכושר מלא, לא עייפים ולא מותשים. בדרך זו אתם גם נהנים מחדר הבריחה וגם נהנים מארוחה טובה בסיום, בדיוק מתי שתצטרכו אותה יותר מכל. בדרך זו אתם מגבשים אירוע גיבוש או כיף שהוא לא פחות מחלום. בואו להתנסות בימי כיף חדישים בחדרי בריחה אטרקטיביים.

 

 

 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט