אטרקציית אסקייפ רום Horror

אטרקציית אסקייפ רום Horror


יש אטרקציות ממוצעות בחדרי בריחב וישנה אטרקציית אסקייפ רום Horror. אטרקציה זו מסוגלת להביא אתכם הכי רחוק שאפשר מבחינת איכות האימה של הסצינה. כמה פעמים חלקתם על דעתם של החברים שלכם לגבי טיב הפחדתהּ של סצינה מסוים מסרט כלשהו? וכמה פעמים הסכמתם עמם, והסרט הוגדר מאז ומעולם כמפחיד ביותר? את את הסצינות מהסוג השני, שאינו מעורר מחלוקת בטיב הפחדתו – אנו משלבים בתור אטרקציית אסקייפ רום Horror. המשמעות היא – אסקייפ רום באיכות גבוהה ביותר, המבוסס על אחת הסצינות הכי מרטיטות עצבים שנראו עד כה בתחום זה, אך גם על אחת הסצינות המעניינות והעשירות ביותר.


חוויית אימה מעוררת השראה


בחדרי בריחה רבים בארץ ישנן סצינות אימה, אך סצינה באיכות כזו כמעט ולא נראתה בארץ. אנו מקפידים על כל הפרטים הקטנים ביותר, ובכך מחדדים אותה מאד על מנת להופכהּ לקרובה ביותר לדבר האמתי. ברור שלא בכל יום אתם רואים חבורת אנשים מתאבדים ביער או חבורה של יצורים מפחידים רודפת אחריכם, אבל כאן אנו ניצור סצינות כאלו שיהיו קרובות מאד למה שהייתם חשים במציאות אם אכן הייתם חלק מכך.


סצינות אימה מסוגים רבים


כאן ניתן לפגוש בלא מעט סצינות אימה מתחום המדע הבדיוני, וגם מתחום העולם המציאותי. למשל, יש לנו סצינות אימה עם שלדים ודמויות בידיוניות וצד סצינות אימה עם אנשים כביכול חיים (מדובר בהולוגרמות) שמתאבדים בדרכים אכזריות במיוחד, רוויות דם ואימה. 


היתרונות של אטרקציית אסקייפ רום Horror


כניסה מהירה למצב דרוך.


העלאה מהירה של האדרנלין בדם תורמת להעלאת הריכוז והמודעות העצמית בחיים השוטפים.


פיתוח חשיבה אסטרטגית על ידי בריחה ומנוסה מן החדר.


ריגוש חדש, ואיכותי יותר כמעט מכל ביקור תיירותי או בילוי בפארק שעשועים מאתגר ככל שיהיה.


למי אטרקציית אסקייפ רום Horror מתאימה


בעלי ובעלות של ימי הולדת, מתכנני ימי הולדת כמסיבת הפתעה לחתן או לכלה, מסיבות אירוסין, מסיבות רווקים ורווקות, יציאה בין חברים ואירועי וועדי עובדים מסוגים שונים, כולל הנהלה ומקבץ עובדים אקראי מבניכם.


יש לכם שאלות? רוצים לדעת עוד? צרו קשר עכשיו בנושא אטרקציית אסקייפ רום Horror!

 

 

 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט