אטרקצייה מאתגרת לילדים

חדרי בריחה אטרקצייה מאתגרת לילדים

 

בואו ליהנות מחוויה מרתקת – חדרי בריחה ברמה אחרת! חדרי הבריחה רבים, מגוונים ומאפשרים לכם מכלול של חוויות ייחודיות. חדרי הבריחה מעבים בתוכם מכלול של רגשות, מתח, חרדה, מחשבה ואסטרטגיה כאחת. חדרי הבריחה מאפשרים לכם לחוות חוויה ייחודית שלא הייתה לכם בעבר, ועל כן הם מתאימים מאד לשילוב באירועים וגם כבילוי לילדים.


חדרי בריחה חכמים


חדרי בריחה אלו מיועדים לפתרון חידות. למעשה, ישנה עלילה כמו בכל חדר בריחה אחר, ואתם כאורחים הם מי שצריכים לפלס את הדרך לסוף העלילה באמצעות חידות. המשחק הוא לא אחד נגד השני, מי יוצא ראשון, אלא אחד עם השני, כקבוצה. המטרה היא למצוא מפתחות, לפתור חידות, לשחרר מנעולים, להגיע ליעד ולצאת מהחדר כשהחידה פתורה והבעיה לשמה נוצר חדר הבריחה "נפתרה".


חדרי בריחה איימה


חדרי בריחה אלו נועדו לבריחה, פשוטו כמשמעו. חדר הבריחה משמש לבריחה נטו, ומטרתו היא לעורר פחד ובעתה אבל גם לאפשר לכם למצוא את הדרך לצאת החוצה. כאן, המשחק אינו קבוצתי אלא יחידני, מי שמצליח לצאת ראשון מהחדר הוא המנצח. המשחק הוא על זמן, כך שבסופו של דבר כולם יוצאים החוצה. המשחק מומלץ מאד לאדם בודד שמחפש תעסוקה, אבל גם זוגות יכולים למצוא בו עניין רב. הוא אפילו מתאים לקבוצות המחפשות תחרות באמצעות אתגר מחשבתי מעניין. החדר מתאים כחדר לימי הולדת ואירועים וגם כחדר לבילוי אקראי ובודד שנעשה באופן ספונטני.


חדרי בריחה לקבוצות


חדרי הבריחה ככלל נועדו לקבוצות. הן יכולות להירשם לחדרי בריחה לפתרון חידות וגם לחדרי בריחה עם תסריטי איימה – כאחד. הקבוצות יכולות לפתור יחדיו חידות ולצאת מהמשחק יחדיו בעקבות הפתרון, או להתמודד אחד נגד השני עד שישנו מי שהצליח להיחלץ מציפורני המשחק.


חדרי בריחה לבודדים ולזוגות


חדרי בריחה אלו הם חדרי בריחה איימה המיועדים לבריחה נטו, ללא אלמנט של חידות. חדרים אלו מצוינים לאדם הבודד שמחפש תעסוקה המכילה בילוי מעניין ומרתק. הוא גם מתאים מאד לזוגות אוהבים, קבוצות קטנות וקבוצות של ימי גיבוש. חדרי בריחה אלו משמשים גם ילדים בוגרים בתיכון כמקום בילוי אידאלי. מומלץ מאד עבור כל מי שמחפש חוויה מרגשת וייחודית.

 

 

 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט