אסקייפ רום אטקציה לכל ימות השבוע

אסקייפ רום אטקציה לכל ימות השבוע

 

אם אתם מעוניינים לחדש את מלאי האטרקציות בשעות הפנאי שלכם, חדרי בריחה הם אופציות מעולות לשם כך. בשונה ממה שחושבים, הם לא מיועדים רק לאירועים גדולים כמו בר או בת מצווה, אלא ניתנים לצריכה בבודדים ולזוגות באופן ספונטני. האסקייפ רום ניתן לבילוי ממש כמו הקולנוע או הלונה פארק: באים, קונים כרטיס ונכנסים. כשאתם בחדרי בריחה יש לכם כמה אופציות לבילוי מרתק.


חדר בריחה פתרון חידות קבוצתי


בחדר זה אתם פוגשים אנשים נוספים שהצטרפו לחדר הבריחה. ניתן להביא אנשים משלכם וליצור קבוצה עם פרטים ידועים מראש. מטרת הקבוצה היא לפתור רצף חידות ליציאה מהמשחק. לדוגמה, עליכם למצוא איזה נעדר מהעלילה, שחשוד כנעלם בתוך איזה בית מסתורי. חדר הבריחה הוא אותו בית, ואתם צריכים למצוא כל מיני רמזים שיובילו אתכם אל אותו נעדר. בדרך אתם עוברים דלתות נעולות שתצטרכו לפצח להן את הקודים, כספות, קופות מזומנים ממוגנטות שצריך לשחרר, ועוד. המטרה היא לסיים את המשחק מה שיותר מהר לאחר הגעה למטרה.


חדר בריחה קלאסי על בסיס הימלטות מהחדר


בחדר זה האימה היא קלאסית ונראית היטב לעין. כבר בתחילת המשחק ישנן צעקות רמות, דמויות רעות שמנסות להיכנס לקונפליקט אתכם, מיסוך עשן ומכשולים נוספים בתוך החדר. אתם צריכים לפלס דרך בבליל הזה לכיוון יציאה מהחדר. בשונה מהמשחק הקודם, כאן לא מדובר בקבוצה: כל שחקן הוא לגמרי לעצמו. זהו הבילוי הפופולרי ביותר כאשר אדם מסוים הולך לאסקייפ רום באופן ספונטני ושלא במסגרת אירוע רשמי.


נתונים כלליים על חדרי בריחה


משך משחק ממוצע בחדר בריחה הוא בין שעה לשעה ומחצה. חדר הבריחה עשוי להיות מואר ולהיראות באופן מלא, או שהוא חשוך כמעט לחלוטין ומבוסס על הפחדות בחסות השחור. סגנון חדר הבריחה מועדף באופן שונה אצל כל משתתף. ישנם לקוחות שאוהבים את חוויית המתח והפחד, לעומת אלו המעדיפים חידות ופילפולים בדרך החוצה. שני סוגי המשחקים בישראל מאד פופולריים, מאד מקובלים לצריכה בשעות הפנאי ומהווים את חוד החנית של שדרת הבילויים בישראל, למעשה. בואו גם אתם לבלות בחדר בריחה ולגלות עולם שלם של אטרקציות שלא היו נהירות לכם קודם לכן.

 

 

 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט