אודותינו

 

ברמודה קווסט מתמחים בהקמת חדרי בריחה / קווסטים בנושאים שונים כגון: אימה / הרפתקאות / הגיון, כדי לספק לכם חוויה מיוחדת ובלתי נשכחת. ביחד עם חברים, עמיתים לעבודה, משפחה, אתם יוצאים למסע, פותרים תעלומות, חווים, מגלים ונהנים יחד. ברמודה קווסט הוא בדיוק המקום בשבילכם לחוויות ולהנאה, בין אם מדובר ביום הולדת שתרצו לחגוג באופן לא שגרתי, יום גיבוש לעובדים, או ערב כיף לזוגות חברים, ברמודה קווסט מביא לכם אפשרות לחגוג וליהנות יחד בצורה לא שגרתית.

הייחוד של ברמודה קווסט הוא ביצירת האווירה במתחם אסקייפ רום ייחודי, האטמוספירה והאנדרנלין שתורמים ומוסיפים נופך מרגש, מותח ומרתק אשר תואם את רוח המשחק. הצוות היצירתי שלנו השקיע בבניית דקורציה מרהיבה ועיצוב מיוחד כדי לאפשר למשתתף ליהנות מהחוויה במלוא עוצמתה, להכנס לתוך המשחק ולשכוח למשך שעה שהוא בתוכו. 

בברמודה קווסט שני חדרי בחירה לבחירתכם, האחד בעל אופי הרפתקני והשני מותח ומסתורי. בשני החדרים פזורים רמזים שונים וכל פריט בחדר הוא בעל משמעות וחשיבות לעלילה. אנחנו מאמינים כי מעבר להיות חדרי הבריחה חוויה מהנה ובלתי נשכחת, הם גם מספקים ערך מוסף של חשיבה מחוץ לקופסא, יצירתיות, עבודת צוות ושיתוף פעולה וחשיבה לוגית.

אנחנו מבטיחים לכם חוויה כיפית ומרגשת, שפע של אמוציות והתרגשויות. 

אתה השחקן הראשי בסרט הפרטי שלך, אבל זה לא סרט – זה קורה באמת!

 

 

 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט